waarom ineens slecht slapen bijna 7 mnd

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door tico, 23 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tico

    tico Fanatiek lid

    14 jul 2008
    1.311
    0
    0
    Hoi allemaal,
    Ons meisje is nu bijna 7 mnd en altijd een erg goede slaper geweest snachts. Ineens werd ze de laatste dagen erg vroeg wakker. Minimaal 2 uur eerder dan normaal! En nu de laatste nacht ook snachts steeds wakker en huilen. de meeste keren viel ze zelf weer in slaap maar ben er ook een keer heen gegaan om haar weer in slaap te wiegen, want ze stopte niet met huilen.
    Dit is niks voor haar normaal slaapt ze de hele nacht en als ze dan sochtend wakker word gaat ze liggen kletsen, maar nu echt huilen.
    Heeft iemand enig idee wat het kan zijn, het is volgens mij geen tijd voor een sprongetje.
     
  2. mummy2b

    mummy2b Lid

    27 nov 2008
    67
    0
    0
    Misschien een tandje? Zo gaat het bij ons namelijk vaak ook als er weer een tand doorkomt.
     
  3. Mickys

    Mickys Actief lid

    30 okt 2005
    339
    0
    0
    De 8,5 maand sprong (Bij 37 weken) begint vaak al enkele weken ervoor (kan zelfs 6 weken zijn).

    Mijn dochter zou op 12 mei 37 weken zijn, uitgaande van de uitgerekende datum, maar begon vanaf begin april ook ineens slecht te slapen. Begon met vroeg wakker worden, toen ineens ook 's nachts wakker worden en ook echt flink huilen en niet makkelijk meer in slaap kunnen vallen.

    Niet veel later werd ze ook overdag wat hangeriger en huileriger.
    Sinds deze week is ze ineens weer het zonnetje in huis en slaapt ze ook 's nachts weer zo goed als door. Ze wordt nog wel vroeg wakker.

    Het zou dus best de aanloop naar de sprong kunnen zijn. Als je de topic "8,5 maand sprong" opzoekt, dan herken je misschien wel meer.

    Maar ook tandjes, machtmerries en het besef dat je alleen in je kamertje licht, begint nu op te spelen. Dus dat kan het ook zijn.

    Doeidoei!
     

Deel Deze Pagina