Dag dames, Vandaag van de orthopeed te horen gekregen dat onze dochter in tractie gaat. De pavlikbandage doet helaas niet voldoende zijn werk. We zijn er helemaal kapot van. We zagen het al wel aan komen, maar nu puntje bij paaltje komt, komt de klap hard aan. Ik zelf ben nog niet aan het werk, vanwege psychische klachten. We hebben namelijk al een enorme rottige achter de rug wat betreft de gezondheid van ons dochtertje. Nu zie ik dus enorm op tegen de tractie behandeling. Ons dochtertje is ruim een half jaar en ik vraag mij dus eht af hoe zij die dagen liggend op haar rug door moet komen? Ben zo bang dat ze alleen maar huilt en dat ze pijn heeft. Daarom zoek ik lotgenoten die al ervaring hebben met een tractiebehandeling. Liefs sannie
Hier geen ervaring mee maar wilde je veel sterkte toewensen! Lijkt me inderdaad niet leuk, en zeker niet als je kindje al 6 maand is. Mijn zoontje is nu 7 maand en een ontzettend wrikkelpoepje zoals wij hier zeggen. Kan niet echt stilzitten of stillliggen.
Wij hebben helaas wel ervaring, echter was mijn zoon net 2 jaar en had een bovenbeen breuk. Hij heeft 4 weken in tractie gehangen. Dus dat is toch wel iets anders dan jou kindje. Hoelang moet ze in tractie hangen? Het verbaasde ons echt hoe ons zoontje hier mee omging. Hij paste zich eigenlijk prima aan aan de situatie. Natuurlijk had hij wel erg boze dagen er tussen dat hij heel gefrustreerd was. Maar dat is ook niet vreemd als je zolang moet liggen en alles liggend moet doen. Mag je dochter thuis in tractie of in het ziekenhuis? Veel sterkte gewenst voor jullie en als je vragen hebt hoor ik het wel
ik heb ervaring... mijn dochter was 5 en halve maand en heeft een maand in tractie gelegen voor ons erger dan voor haar omdat ze zo klein zijn geven ze zichzelf snel over maar heb jij hyves? er is een hyves pagina over heupdysplasie en luxatie daar staat veel info en je zal opkijken hoeveel lotgenoten er zijn als je vragen hebt.....geef me een pb en als je wil mag je me ook bellen dan geef ik via een pb wel mijn nummer kijk maar wat je wil mirella
Ik heb ook ervaring. Onze dochter heeft ook eerst een Pavlik gehad die helaas niet voldoende effect had. Daarna heeft ze 8 weken in tractie gelegen, ze was toen 6,5 maand. Voor ons inderdaad erger dan voor haar. Ze heeft het heel goed gedaan. Was elke dag erg vrolijk en at en dronk ook gewoon goed. Ze had veel te kijken en kon ook best leuk spelen. Veel succes met de kleine meid!
Hier gelukkig geen ervaring, maar wel van heel dichtbij meegemaakt. Dat kindje is rond dezelfde leeftijd in tractie gegaan en pakte het hartstikke goed op. Er werd zelfs gezegd dat "tractie-kindjes" over het algemeen heel vrolijk zijn, dat kindje was (en is) ook echt het zonnestraaltje van de afdeling. Wat zij vooral als erg zwaar ervaarden is dat de gewone dingen niet meer kunnen. Oke, je moet ze liggend eten geven en dus dubbel zo vaak verschonen, liggend verschonen, alles liggend. Maar niet meer in bad, geen échte knuffel meer, die kleine dingen waar ze in eerste instantie niet bij stil stonden hebben er enorm in gehakt. Denk dat het dus wel goed is om je daar op voor te bereiden. Kindjes zijn flexibel, net wat mirell zegt; ze passen zich best makkelijk aan.
Onze dochter heeft 3 weken geleden een week in tractie gelegen, dus ook zo'n 7 maanden oud. Het eerste wat ze deed toen ze met de beentjes omhoog lag en een babygym had: omdraaien. Ze moest vastgelegd worden omdat ze anders drie keer in de rondte ging (en een lol). Ervaren dat het voor haar wel mee viel, alleen het verstellen van de tractie zodat haar beentjes wijder kwamen te staan vond ze niets. Zelf hadden we zo iets van het is rottig voor haar, maar ze kon niet goed met haar ene been bewegen. Als wij er overdag niet waren zetten ze haar met bed en al bij de zusterpost. Fun al die aandacht daar!! Ze werd op woensdag opgenomen en die dag heeft de arts 's avonds de boel gelijk wijder gezet. Vrijdags weer en toen was het brullen, schoot haar heup waarschijnlijk in de kom. Met een week was het gepiept en kreeg ze een campspreider. Jammer maar helaas na 2 dagen zat de boel weer scheef. Daarna een Pavlikbandage en toen was het met een paar dagen goed. Nu tot eind januari de Pavlik en dan nog een aantal weken campspreider.
Hai, Ik heb vroeger als baby zelf in tractie gelegen. Het is voor jou erger dan voor haar. Ik kan me er niks meer van herinneren. Leuk is het natuurlijk niet. Maar ze zal er zelf later niks meer van weten. Sterkte!
ik mocht Amy-lynn elke middag in badje doen ze werd dan uit verband gehaald ik had 10 minuutjes oom haar te badderen te knuffelen en dan werd ze weer ingepakt
hahahha Amy-lynn werd ook vastgelegd omdat ze ging gymen kijk maar op de foto een laken over haar heen en aan bijde kanten een zandzak voor het gewicht ze ging ook met haar benen heel hard heen en weer dan ingen die gewichten op en neer agh mijn man en ik hebben beide aan bodybuilding gedaan dus wij zagen de humor er wel van in ikzelf heb een maand bij haar op de kamer geslapen ben een maand vrij geweest van mijn werk zorgverlof
2e foto is later in het gips haartjes wassen boven de wasbak agh je word overal handig in en onthou 1 ding asjeeblieft het is maar iets mechanisch he! na 1 maand zelf ook 24 uur in ziekenhuis met haar geweest te zijn denk je ahhhh het is maar een heupafwijking het valt zo in het niets bij al die andere ziektes die kindjes kunnen hebben
Mirell schreef: het is maar iets mechanisch he! na 1 maand zelf ook 24 uur in ziekenhuis met haar geweest te zijn denk je ahhhh het is maar een heupafwijking het valt zo in het niets bij al die andere ziektes die kindjes kunnen hebben Klopt, toen onze uk in het ziekenhuis lag, waren er twee hele kleintjes (met nog om de 3 uur een voeding) die aan allerlei monitoren en zo lagen. Ben je blij dat die van jou 'maar' een heupluxatie heeft. Wij zijn niet bij haar blijven slapen, ook vanwege de oudste. Speelde ook mee dat er maar een paar kinderen lagen en ze dus alle aandacht van verpleging en pedagogisch medewerkers had.