Wie heeft er ervaring met een van deze zitjes, en hoe bevallen ze? Ik zit namelijk erg te twijfelen tussen deze twee, en op internet wordt ik ook niet veel wijzer wat nou het verschil is
Boodie is een ouder model. Als je tussen die 2 twijfelt zou ik Bubbly maxi kopen, vind ik persoonlijk mooier/moderner. Bovendien als ze groter worden zitten de schouders daar ook minder klem in.
Die Bubbly ken ik niet. Ik heb de polisport, omdat die al bij mijn tweedehands moederfiets zat. Maar ik ben op zoek naar een goede deal voor een yepp. Mijn fiets staat noodgedwongen altijd buiten, en dan is de polisport niet fijn. Het kussentje heb ik er bijna direct uit gehaald omdat het een spons voor regenwater is, en de bevestiging niet zo van kwaliteit dat je hem nou voortdurend erop en eraf kan halen. Zonder kussentje is het een vrij hard zitje. En bovendien blijft het water er in plasjes in staan. Het yepp voorzitje is na een bui in no time droog, de polisport kan ik altijd dweilen.