Ik vraag me af.. Wanneer hebben jullie de geboortekaarstjes uitgezocht? Ik wil graag iets met een foto van onze uk erop als ie net geboren is.. iemand leuk orginele iedeen? Liefs
Wij zijn bij de 1e rond de 20 weken naar een drukkerij gegaan waar we kaartjes hebben bekeken waar een foto opgedrukt kon worden. We waren eigenlijk van plan om een foto van ons met de dikke buik op te laten drukken, maar Ryan besloot 2 dagen voor die fotosessie ter wereld te komen en hebben we dus zelf van Ryan een foto gemaakt en deze af laten drukken. Ryan lag gewoon in z'n bedje van het ziekenhuis en de foto is van boven genomen, hij kijkt recht in de camera. Je zou de kleine op bed kunnen leggen met een meetlint ernaast of in de houding hoe die in de buik lag, bijvoorbeeld. Ik zou voor ideeën gewoon even op internet rondkijken, er is genoeg te zien. Succes!
Rond week 33 zijn we gaan kijken naar kaartjes. Er is zovweel keus, inderdaad ook voor kaartjes met een foto. Vorige week heb ik vast enveloppen zitten schrijven. Mooi klusje voor de verlofdagen.
Misschien een gekke: Maar wat vind je van die Anne Geddes kaart van een baby die gewogen wordt in zo'n doek. Als ik een foto zou nemen, zou ik dat doen. Linda
hmm ik weet zo snel niet welke je bedoeld.. En je bedoeld dan dat wij onze baby in zn doek hangen of wat ? ben benieuwd naar jullie creatieve ideeen..
Wij zijn er deze week mee begonnen. Wij willen niet zo'n afgezaagd standaart kaartje,wij laten er een maken door een kennis deze heeft een grafisch ontwerpburo. Wij hebben onze wensen aan hem doorgegeven en hij gaat voor ons aan de slag ben erg benieuwt waar hij mee komt. We moeten nog ff geduld hebben
wij hadden ons kaartje al uitgezocht voor we ueberhaupt zwanger waren haha het is een kaartje met een kindje achterop een motor bij een ooievaar. mijn man rijdt motor, dus die vonden we erg toepasselijk
Ik ga zelf een kaartje ontwerpen met een foto bewerkings programma.. Wat ik nu in gedachte heb is het volgende.. Onze dochter krijgt een zusje erbij, ik wil dus een foto van haar maken in een rose romper met beschuit met rose muisjes en een witte achtergrond.. de foto maak ik zwart wit en de romper en muisjes laat ik rose afsteken... Ik wil zo'n soort harmonica kaartje, als je 'm los trekt moet je 3 zeiden zien.. dus op de eerste de foto van mijn dochter met de muisjes.. de middelste de tekst en op de laatste de foto van de baby! Succes met je zoektocht!
Ook ons idee voor ons kaartje: Ryan beschuit met muisjes eten, alles zwart/wit, alleen de muisjes roze-wit of blauw-wit.
wij willen een belly painting laten maken. en een foto hiervan op het geboortekaartje. ik wil volgende week eens bij de drukker gaan vragen wat het kost, want ik heb eigenlijk geen idee wat een gemiddeld geboortekaartje kost....
Wat vind je van zo'n kaartje? Heb ff gesnuffeld. Het kindje op het kaartje kan je laten vervangen door een foto van jullie kleine.
Ik zou graag een foto willen met mijn dochter en dat ze dan haar broertje/zusje op schoot heeft. Iemand ideeen? jessica