Baby bijna 10 wk slaapt ineens heel veel?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door madelein, 29 mrt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Onze dochter is donderdag as 10 weken oud. Ze was de laatste tijd een wakker dametje, maar is sinds 2 dagen veranderd in de schone slaapster.
    Ze is max een uurtje wakker, en daarna valt ze weer in slaap. Vandaag over de hele dag is ze denk ik 3 uurtjes wakker geweest. De momenten dat ze wakker was, was ze wel helder en vrolijk.
    Herkent iemand dit?
     
  2. Cammy

    Cammy Fanatiek lid

    24 feb 2014
    1.905
    2
    38
    Ja hoor, zeker herkenbaar. Het kan een groeispurtje zijn. Ik zou zeggen lekker van genieten;)
     
  3. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Gaan we doen :)
    Bizar toch hoe ze zo enorm anders kunnen zijn de ene of de andere dag.
     
  4. Boogy

    Boogy Bekend lid

    22 apr 2014
    678
    0
    16
    NULL
    NULL
    Zoonlief ging met 9 weken ook ineens veel slapen en doet dat nu met 12 weken nog steeds. En als hij wakker is, is hij helder en supervrolijk. Heerlijk!
     
  5. itakepictures

    itakepictures Niet meer actief

    Van genieten ;) Zolang ze goed drinkt is het geen probleem denk ik. Trouwens, een uur 'wakkertijd' voor het weer bedtijd is hoort ook echt bij die leeftijd.
     
  6. Fabje123

    Fabje123 Bekend lid

    9 jan 2016
    555
    53
    28
    Vrouw
    Oh, zo bizar. En heel herkenbaar. Geniet ervan, want het kan zomaar opeens voorbij zijn als ze weer een nieuw ontwikkelingssprongetje doormaakt :)
     

Deel Deze Pagina