Hapjes zelf maken

Discussie in 'Voeding' gestart door Pianootje, 30 mei 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pianootje

    Pianootje Actief lid

    19 dec 2013
    279
    0
    0
    NULL
    NULL
    #1 Pianootje, 30 mei 2015
    Laatst bewerkt: 30 mei 2015
    Hoe maken jullie de hapjes voor je kindje klaar?
    Wij hadden een babystomer/blender van de Kruidvat, maar die moest terug. Nou vinden we zo'n stomer wel ideaal, maar ontzettend duur. En met alleen een staafmixer krijg ik het eten niet heel glad. Dus graag hoor ik goede ideeën of welke apparaten goed bevallen..! Bedankt alvast!
     
  2. Shakes

    Shakes VIP lid

    2 apr 2013
    14.132
    5.874
    113
    Vrouw
    Vlaanderen
    Als je met een staafmixer soep kan mixen, kan je toch ook enkele stukken groenten mixen?

    Wij hadden een babycook. Heel tevreden van, maar inderdaad niet goedkoop. En daarmee krijg je de groenten ook niet zo glad zelfs in een potje. Dat is normaal, want daar zit verschrikkelijk veel water bij. En het hoeft gelukkig ook helemaal niet zo glad.
     
  3. Elsss

    Elsss Fanatiek lid

    26 jul 2013
    2.028
    3.285
    113
    Als je kindje al 6 maanden is, dan hoeft het toch net meer helemaal glad? Je kan ook gewoon prakken met een vork of stukjes geven. Ik zou geen duur apparaat aanschaffen in elk geval.
     
  4. Love1990

    Love1990 Niet meer actief

    Ik gebruikte de staafmixer, het wordt niet zo glad als de olvarit potjes maar onze dochter at er prima van.
     
  5. MamaLe

    MamaLe Fanatiek lid

    28 mrt 2015
    1.998
    221
    63
    Hier was de staafmixer ook prima voor dl. Verder stoom ik de groente (en fruit zoals appel) in een stoominzet in de pan. Om het wat fijner te krijgen kan je wat kookvocht toevoegen (niet teveel dan wordt het zo waterig)
     

Deel Deze Pagina