Mijn dochter heeft verkleefde schaamlippen. Ze heeft oestrogeen creme gekregen om open te krijgen . Wie heeft meer ervaring met zo een creme en hoe hebben jullie ingesmeerd?
Alleen professionele ervaring en die is goed Hoe smeren? Gewoon met je vinger en even rustig insmeren, daarna je hand wassen. Succes!
Ligt eraan hoever de synechia is. Dus wat is er verkleefd en hoe oud je dochter is. Vaak met 2 weken wel resultaat. Maar belangrijk is consequent smeren. Heeft ze er last van?
Ze is 18 maanden en ze geeft aan dat ze pijn heeft bij plassen daarom zijn we bij de kinderarts geweest afgelopen vrijdag en heeft ze oestrogeencreme gehad. Ik hoop dat die snel open is zodat ze geen last meer heeft. We smeren 2 keer per dag en bij elke verschoonbeurt met vaseline. Ik zie nog niet echt dat die open is en ze heeft nog steeds last van.