Bah bah . Zag van de week Verschillense malen bij Facebook vrienden een foto van een dikke spin en moest toen lachen whahaha helden en watjes Vanavond gaan we bij onze kiddies kijken want wij gaan naar bed toe Zegt mijn man zo: staan blijven hè ..... En ik kijk OH MY GOD!!! Wat een grote spin ... BRrerr kan er gewoon niet van slapen
En 1 geluk, meestal zijn ze met z'n 2-tjes . Heb er in een kleine 2 weken tijd ook 2 joekels naar de spinnenhemel gestuurd.
Ja ik zei ook al tegen mijn man ze komen in twee .. Alles af gezocht maar kunnen niets vinden En het ergste is we zagen hem bij een van de kids op de slaap kamer
ik heb een aantal jaar geleden zo'n joekel in huis gehad... ik liep met mijn bord naar de eettafel en zie ineens die angstaanjagende zwarte spin op de muur, van schrik liet ik mijn bord vallen mijn buurman had hem voor me weggehaald hihi, kan er nu wel om lachen
Ik ben vrij geëmancipeerd of hoe noem je dat? Ik schroef zelf meubels in elkaar, hand zelf kadertjes op e.d. Vrijdag heb ik toch gebeld om te vragen of ie niet wat sneller wou rijden naar huis want OMG er zat zooooooooo een joekel van een spin!!!! Verschrok me rot. Ben echt serieus buiten gaan zitten. En toen mijn vriend thuis kwam meteen de racket in de armen geduwd. Ieuwwwwwwwwww. Vandaag een iets kleinere gevonden. Zijn er nu nog 2 of zouden ze samen geweest zijn?
Ik jaag ze eerst op tot ze 'in het open veld' zitten en hoppa met een schoen, een krant een dweil of wat dan ook in 1 vlotte beweging is het einde spin. Stofzuiger doe ik liever niet, want dan hoor je 'm helemaal door die slang heen stuiteren *gruwel*.
bbrr, hier blijft het ook een drama, al ben ik wel stoerder geworden als het om mijn zoontje gaat.. maar het wordt wel één van mijn "eisen" aan een nieuwe man in mijn leven.. dat hij de spinnen voor me verjaagd.
Oh brrr, ik ben echt niet bang voor een spinnetje, maar die grote joekels heb ik ook liever niet in de buurt. Ik had er donderdagochtend eentje bij de keukendeur.. Zat op de grond om mijn schoenen aan te doen, ben heel snel opgestaan, heb de keukendeur van het slot afgehaald, daarna mijn schoen op dat beest gesmeten en hem zo naar buiten geschoven.. Brrrrr gruwel er nu nog van.
Die grote vang ik ook niet hoor!! Brrr.... Ze zijn ook zo snel. Ik weet nog dat ik er een zag zitten bij een stapel dvd's. Ik helemaal aan de andere kant van de kamer zitten met de laptop aan de eettafel. Blote voeten.... Komt mijn vriend thuis. Ik meteen....daar!!! Hij zit bij de dvd's!! Hij: 'schat..kijk bij je voet' OMG!!!! Hij zat bij mijn blote voet!!!
Hier ook zo'n man/veldmuis. Bang dat hij is joh, en ook nog eens niet durven toegeven ook. Maar of ik ze wel even weg wil halen, want anders zet hij het op een lopen. Hij gilt gelukkig niet Ik zet ze altijd buiten. Doden doe ik uit principe niet ivm een nog grotere rothekel aan muggen
Boh wat heb ik slecht geslapen zeg.. Zal het dan een plaag zijn of de tijd van het jaar als ik Hoor hoeveel dikke spinnen er zijn ... Vind normaal ook niet iets vies en eng maar spinnen blegh
Bah. Ze zijn echt vies. Wij hadden hier in de tuin een zeer grote schuur staan toen wij het huis kochten. Toen we deze afbraken kwamen er wel tig van die dikke zwarte spinnen uit en heb samen met nog heel wat andere flink gerent. Nu nog 5 jaar later komen we er nog een tegen ( of koppeltje) zoals laatst. Speelhuis van de kindjes afgebroken en zit er in het huisje een hele grote zwarte. Heb hem gedood en voelde me echt een held. Ondertussen sleep ik het huisje naar een muur. Zet achterwand tegen de muur en schrik me echt kapot. Een grote witte web met goed gevulde bal met zwarte eitjes. Heb een brander gepakt en weggefikt en zie ik ineens ik denk vader ( iets kleiner) achter heb web uit rennen. Web was zo dik die had ik nog niet gezien. Binnen heb ik er ooit een zien rennen maar daar is het bij gebleven.heb hem opgezogen met stofzuiger zonder zak. Die ging naar buiten en is daar kapot gegaan door stortbui. Slaap vroeg en ze worden denk snachts actief. Onze kerstboom die in de schuur lag die was afgebroken ook weggegooid. Was helemaal ingepakt. Leek net een horror film. Ik ben nu wel minder bang maar spinnen moeten vooral stil blijven zitten als ik klaar sta met moordwapen. Als ze lopen dan ga ik rennen . Zie ik er een binnen dan zou hij echt dood moeten voor ik ga slapen. Hooiwagen ben ik niet meer bang van gelukkig. Sla ze niet eens meer dood
Wij wilden gisteren naar bed gaan en toen zag ik hem ook, vanuit mijn ooghoek, maar ik wist het meteen: AAAAAARGH! Man, wat een enorm beest, brrrrr...
Ze komen niet met zijn tweeën hoor! Dacht ik ook altijd maar ik heb laatst gelezen dat vrouwtjes na het paren het mannetje opeten of in het gunstigste geval wegjagen. Google maar eens, ze zijn (goddank) niet standaard met twee!
Laatst zag ik er ook 1 in de keuken die ik heb geprobeerd te doden met de dwijl, weet alleen niet of dat is gelukt. Later weer een in de woonkamer die onder de bank vandaan kwam dus heb ik gelijk gestoftzuigd. Weet ik tenminste zeker dat hij dood is.
Ik laat ze gewoon zitten. Ze zijn huisdiertjes die voor mij de muggen vangen. Daar heb ik een veel grotere hekel aan dan aan die lieve pluizige spinnebeestjes.