Hoi dames, Ik heb me al helemaal gek gegoogled maar blijkbaar is Nijntje behang niet zo in Ik krijg een jongetje dus ben op zoek naar lichtblauw Nijntje behang gecombineerd met een Nijntje rand, die in overvloed te krijgen zijn! Op google afbeeldingen zie ik hele leuke behangetjes voorbij komen maar als je dan naar de site toe gaat blijkt het er helemaal niet te zijn. Dus alleen de Nijntje winkel blijft over, maar dat is wit met plaatjes... Pfff wie weet waar je behang van Nijntje kan vinden? Zowel op internet als in echte winkels? Hoop maar dat iemand iets weet anders worden het maar de plaatjes op het witte behang!! Alvast bedankt!
Zoekresultaten voor ?behang? in de winkel van Nijntje Kan nergens blauw nijntje behang vinden. Wat je ook kunt doen is blauw behang en dan met een nijntje behang rand. Dus effen blauw,of met een printje,ruitjes,streepjes,stippen etc etc. Ligt er natuurlijk wel aan wat voor rand je hebt. Denk die delfsblauwe die je gezien had?
Ik heb behang van Nijntje gezien bij praxis in een boek maar weet niet of daar blauw bij zat... Nijntje, Woezel en Pip & Dikkie Dik | Behang bestel je online bij Behangexpert !
Goeiemorgen! Bedankt voor de goede tips! Ik ga vanmiddag lekker naar de woonboulevard en morgen naar karwei Als ze geen lichtblauw behang hebben, dan neem ik gewoon inderdaad een ander blauw behangetje gecombineerd met een mooie Nijntje rand. Ben heel benieuwd of ik het ga vinden bedankt
Ik heb de muren lichtblauw geverfd en muurstickers van Nijntje erop geplakt. Is erg leuk geworden vind ik zelf Misschien ook een idee ipv behangen?
Volgens mij kun je ook zelf behang laten maken, of iets van fotobehang doen. Kun je het gewoon zelf ontwerpen
Ik heb inmiddels een variant van het Nijntje behang besteld, ze hebben gewoon een soort van collectie met verschillende stylen behang, niet perse met nijn zelf erop. Maar ik neem nu een behangrand van Nijntje met allemaal leuke plaatjes die ook in de boekjes staan. En een Nijntje lamp, zo'n papieren ding Zat idd ook aan een muursticker te denken voor de andere muur, want die verf ik dan gewoon lichtgroen of lichtblauw. Wellicht plak ik daar een zilveren nijn op