Ik heb bij mijn eerste zwangerschap helaas heel veel striae opgelopen ondanks goed smeren... Nu ben ik zwanger van de tweede en ik vraag me af.... Is de kans groot dat ik deze keer weer nieuwe striae erbij krijg? Ik zit echt al helemaal onder van de eerste en ik hoop echt niet dat ik er nu nog meer ga krijgen.
Ik zat bij de eerste flink onder door de idiote groeispurten die mijn buik maakte. Maar bij de tweede is er maar een enkel streepje bijgekomen. Bij de derde niets meer: genoeg opgerekt blijkbaar haha.
ik had bij mijn eerste ook vrij veel striae gekregen, tot nu toe niets erbij gekregen en ook de oude striae is nog niet zo felgekleurd als op het einde bij mijn zoontje, dus ik denk ook dat ik genoeg opgerekt ben in de eerste zwangerschap