Bij eerste veel striae.. Bij tweede weer nieuwe striae?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door SDonya, 24 apr 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    Ik heb bij mijn eerste zwangerschap helaas heel veel striae opgelopen ondanks goed smeren... Nu ben ik zwanger van de tweede en ik vraag me af.... Is de kans groot dat ik deze keer weer nieuwe striae erbij krijg? Ik zit echt al helemaal onder van de eerste en ik hoop echt niet dat ik er nu nog meer ga krijgen.
     
  2. Nyn

    Nyn Fanatiek lid

    14 jan 2013
    1.008
    0
    0
    NULL
    Arnhem
    Ik kreeg er wel extra bij, maar zat niet al helemaal onder.
     
  3. Abri

    Abri VIP lid

    16 jun 2010
    12.423
    3
    38
    Ik zat bij de eerste flink onder door de idiote groeispurten die mijn buik maakte. Maar bij de tweede is er maar een enkel streepje bijgekomen. Bij de derde niets meer: genoeg opgerekt blijkbaar haha.
     
  4. babylove26

    babylove26 Fanatiek lid

    Ja hier helaas wel, moet er wel bij zeggen dat mijn buik nu een stuk groter is.
     
  5. suuuus

    suuuus Actief lid

    21 dec 2010
    244
    2
    18
    ik had bij mijn eerste ook vrij veel striae gekregen, tot nu toe niets erbij gekregen en ook de oude striae is nog niet zo felgekleurd als op het einde bij mijn zoontje, dus ik denk ook dat ik genoeg opgerekt ben in de eerste zwangerschap
     

Deel Deze Pagina