Dag dames, Even kort mijn verhaal... Bloeding op 6w, echo gehad, kloppend hartje en alles oké. Op 8weken echo gehad, alles zoals het hoorde. 2 dagen later bloeding, terug echo en prutske was mooi gegroeid op die 2 dagen tijd. Nu bijna 11w zwanger en vandaag opnieuw bloeding. Met doppler thuis kan ik het hartje direct vinden en het klinkt stevig en fel. Ik twijfel nu om weer langs de gyn te gaan. Hij had me gewaarschuwd dat dit dus nog ging kunnen voorvallen. Wat zouden jullie doen?
Ik zou ook gewoon even bellen met je gyn. Snap dat het beangstigend is dat bloed. Maar als je een goed hartje kan horen zal er wel niks aan de hand zijn. Zo'n doppler lijkt mij ook wel fijn, vanaf hoeveel weken kan je het horen met zo'n ding? Ik leef elke dag in spanning of mijn baby nog leeft dus dit zou een mooie uitkomst zijn.
Ik had het nu op 9w, eerste zwangerschap 11w. Mag vanavond om 18.10 toch even gaan. Het zal wel oké zijn hoop ik, maar dan ben ik zeker.
Ik zou toch wel even bellen voor de zekerheid. Heb helaas geen positief verhaal voor je. Maar ik hoop dat het bij jou helemaal goed zit.
Alles oké! Zelfs wat voor op schema, 11w1d ipv 10w5d Hartje bonkte er bijna uit en gyn maakt zich absoluut geen zorgen om kleintje. Bloeding komt alweer van achterkant baarmoederhals.