hallo meiden, mijn meissie is ineens ziekkies, ze hoest zich een ongeluk heeft koorts (40,5) en zeg steeds dat ze auw heeft.(volgens mij haar keel) ze wil niets eten of drinken, nu weet ik eigenlijk niet of je hiervoor de huisarts moet raadplegen. ik had zelfs zoiets van....ach het kan wel eens gebeuren dat ze niet lekker of ziek is. maar mijn moeder was erg bezorgd toen ik vertelde dat mn meissie het flink te pakken heeft. ik kan nou niet echt duidelijk vinden wanneer je met welke verschijnselen je wel of niet naar de huisarts moet gaan. en zijn kinderen onder de 2 jaar nu wel een risicogroep? als ik lees dat er vorige weer een gezond meissje is overleden aan de mexicanse griep, krijg ik toch wel een beetje de kriebbels. wat hebben jullie gedaan of doen jullie nu als je kindje griepperig wordt? de huisarts bellen? of gewoon uitziekken?
Gewoon bellen zou ik zeggen. Mijn zoon is ook al bijna een week ziek met soms hoge koorts (40.7) en zijn gisteren bij de ha langs geweest. Bleek hij een virusinfectie te hebben. Bellen kan geen kwaad en de assistent kan vaak wel beoordelen of het zinnig is om langs te komen.
Hier het advies om boven de 40 graden altijd te bellen. Vooral als ze dan ook niks eten of drinken zou ik zeker wel even bellen hoor! Beter een keer teveel dan te weinig. Er werd ook gezegd dat iedereen die nu griep krijgt er bijna wel vanuit kan gaan dat het mexicaanse griep is.
Ik zou bellen. Dan heb je voor jezelf duidelijk waar je op moet letten. Overigens is dat meisje niet bezweken aan de mexicaanse griep. Dat is ook nooit zeker geweest.