Ik ben op zoek naar schoenen voor mijn zoontje. Veel van de modellen die ik in winkels zie, vind ik echt tuttig. Ik vraag me af of sneakers ook goed genoeg zijn als eerste paar schoenen? Ik begrijp dat de zool flexibel moet zijn maar het gaat me vooral om de ondersteuningseisen bij de hiel? Ik ben in een aantal zaken geweest maar ik vind de kennis van veel verkopers echt niet voldoende. Iedereen vertelt wat anders en zelfs de voet wordt verkeerd gemeten. Hij varieert dan van maat 20 tot 22, heel vreemd. Vandaar mijn vraag, ben benieuwd wat jullie vinden.
Ook al gekeken bij shoes me of bunnies? Deze vind ik niet tuttig. Ik ga hier altijd naar een gespecialiseerde schoenenzaak en hier is de kennis prima.
Heb je al naar shoesme Babyproof gekeken? Dit merk vind ik echt heel leuk! Babyproof Smart babyschoenen - Jongens Ze gaan van maat 18 tot 22. Ik heb er ook voor dochter, en ben er echt tevreden over! Ik heb ze bij Omoda gekocht.
Mag ik vragen naar welke zaken je bent geweest? Als het mogelijk is zou ik naar een speciale kinderschoenen winkel gaan. Sneakers zou ik alleen doen wanneer deze voldoende ondersteuning bieden. Zijn er echt alleen maar tuttige modellen?
Je moet de zool gemakkelijk tussen duim en wijsvinger dubbel kunnen plooien, en de opstaande kant aan de hiel moet stevig zijn. Bij goeie schoentjes kan je het zooltje eruit halen. Dat leg je op de grond, en je laat je zoontje erop staan. Dan kan je zien of je genoeg plaats overhebt aan de voorkant (een cm ongeveer) en aan de zijkantjes.
Ik ben wel naar goede zaken geweest. Maar juist die merken die ze overal verkopen, shoesme enzo, vind ik zelf niet zo leuk. Ik vraag me af of sneakers van bijvoorbeeld Nike, Adidas, NB goed genoeg zijn als eerste loopschoenen.
Voor zover ik weet zijn deze sneakers niet soepel genoeg. Je kunt dit zelf uitproberen in de winkel. Je moet gemakkelijk de schoen zodanig kunnen buigen dat de teen de hiel raakt.
Ik ben overigens gek op Stones&Bones. Die zijn helemaal niet tuttig, én goed. Sneakers zou ik echt niet kiezen.
Begrijp wat je bedoelt met tuttige schoenen allen vind ik het zelf belangrijker dat de schoen goed is dan dat hij heel mooi is. Zoontje heeft nu ook addidas schoentjes maar deze voldoen niet voor goed op te lopen dus ik ga ook shoesme schoentjes aan schaffen. Je moet zelf kijken wat je belangrijker vind mooi en minder goed of beetje tuttig en goed.
Nee adidas etc sportmerk schoenen zij niet goed als eerste looptschoenen wel later als hij aan harde zool gaat kan je van alles kopen. Als hij paar maanden echt goed loopt.
Hier ook. Ik vind ze lekker stoer. En een beetje vuilachtig. Niet zo blingbling. Maar shoesme vind ik ook mooie schoenen hebben.
Ok, dat zijn wel goede tips, dank je. Wanneer kun je wisselen van zo'n extreem flexibel zool naar een hardere zool? Wat is het criterium dan? Zoon loop nu drie weken los en loopt goed stevig.
Ons meisje loopt nu 4 weken los (daarvoor 2 weken losse stapjes en stukjes loslopen). Gebruiken nu sinds 2 maanden bunnies voor baby's met extreem flexibel zooltje. Is een mix tussen een schoentje en slofje. Vergelijkbaar met shoesme babyproof. De bunnies passen nog prima en ze heeft ze weinig aan: loopt thuis blote voetjes en Kdv ook. Alleen voor buiten dus. Als deze te klein zijn gaan we over op flexzool. Laatst voetje laten opmeten. Verwacht dat ze er nog zeker een maand (misschien wel 2) mee vooruit kan. Na hoelang loslopen adviseren ze eigenlijk schoentje met flexzool? Zo'n schoentje is weer net een stukje steviger dan het huidige schoentje.
Nike heeft ook eerste.loopschoentjes met flexibele zool, heb ik toen in een betere schoenenzaak gekocht