Wij hebben de hele kamer gekocht in maart heb 2 weken geleden kamer gekregen, was niet helemaal tevreden en heb 965euro terug gekregen en mag de kamer gewoon houden, dat is toch netjes geregeld van Prenatal. Deze oplosing hebben ze me zelf aangeboden, hun verhalen de claim bij de fabrikant dus veel succes met het onderhandelen!
Ohhhhh shit zeg! Ga maandag gelijk bellen...! Huijts, jij heb dan zowat je hele aankoopsbedrag terug gekregen en mag de kamer houden, das netjes geregeld.... is de kamer heel erg beschadigd..?
Net toch maar gelijk naar de Prenatal gebeld, kamertje is idd uit de productie gehaald, staat niet meer op de site en niet meer in de showroom maar alle bestelde kamertjes gaan gewoon door. Staat alleen vanaf nu een stop op... \mocht het zo zijn dat het kamertje beschadigt is mogen we een andere uitzoeken en als daar dan een lange levertijd op zit krijgen we een leen kamertje... Wij hadden afgesproken het kamertje in oktober te leveren maar heb ik nu verplaatst naar september, mocht het dan beschadigt zijn hebben we 4 weken speling op een ander kamertje... Deze mw gaat maandag nog ff met het hoofdkantoor overleggen of het ECHT doorgaat en geeft mij dan een belletje... maar ze kan haast niet geloven dat alle bestelde kamertjes geanuleerd worden dus daar hoeven we waarschijnlijk niet vanuit te gaan.... Zo een heel verhaal haha sorry Wat wel een leuk puntje hieraan is, als we de kamer gewoon krijgen en hij is niet beschadigt dan hebben we een echt uniek kamertje wat niet meer geleverd word.... ( probeer altijd maar het positive ervan in te zien.. ) Kuss xx
Ik begin hem toch echt wel te knijpen, maar waar kun je nog meer een zwarte babykamer halen dan? liefs Ellis
Inderdaad de kamer heb ik nu zowat voor nop, dat is mooi meegenomen en de beschadiging aan de kast is zoals het nu staat niet zichtbaar, er is een stuk hout uit, maar gelukkig heb ik een handige schoonvader en hij maakt het mooi voor mij bij en is er straks niets meer van te zien! In eerste in instantie zou ik ook een nieuwe kast krijgen, maar er zou niets meer uitgeleverd worden volgens de medewerker van prenatal, er waren teveel claims ingediend en ook nog terecht het is tenslotte geld zat voor zo'n kamertje! Het enige voordeel is nu dat je een kamertje hebt die zeer zeldzaam zal zijn...haaha
Dan heb je veel geluk dat bij jullie de beschadigingen nauwelijks te zien zijn Huijts en je hebt een "mooie"kamer voor zeer weinog geld! Wij kregen als compensatie / voor het ongemak 135 Euro terug ( en dan zoals beloofd een nieuwe kast, maar weet sinds donderdag dat dat erg moeilijk / onmogelijk is ... we zullen zien ... ) Bij ons zijn alle punten/ hoeken van de deuren beschadigd en stukken vanaf dus je ziet het hout. De monteur heeft het met zwarte stift wat bij gekleurd, maar dat is natuurlijk geen gezicht! Wat ik niet begrijp is dat ze je aan de telefoon vertellen dat er absoluut geen nieuwe levering meer komt en de kast niet 1 malig (uitzondering) nabesteld kan worden ? Maar nu lees ik hier dat iedereen die de kamer Bari besteld heeft de kamer gewoon nog geleverd krijgt, laat ze dan kijken of daar voor de gedupeerde nog goede onderdelen tussen zitten ... Het lijkt erop dat ze daar bij Prenatal custumer care ook niet allemaal weten hoe het precies zit. Elke keer is het verhaal weer anders.
Bij BebeJou (oa verkrijgbaar bij babysuperstore) hebben ze ook een (bijna) zwarte babykamer! http://www.bebe-jou.nl/index.php?option ... gory_id=51 Wel best kostelijk, bij BabyHuys kost ie 1605 en bij Babysuperstore 849 voor alleen de ledikant en commode. http://www.babyhuyswebshop.nl/babykamer ... -1600.html (effe googlen op bebe jou chamonix)
Pfff wat een service weer van prenatal Als je zoveel claims binnen krijgt over steeds dezelfde kamer..dan zou je van ze verwachten dat ze de kamer niet meer verkopen.. Gelukkig is er bij ons geen haast bij..maar kan me voorstellen dat als je op de helft bent het al een aardige frustratie kan opleveren Hoop alsnog dat we een onbeschadigde krijgen.. we halen hem zelf op (is zowat naast de deur hier ).. werden jullie kamertjes gebracht?
Wij hebben de kamer laten bezorgen en monteren. ( gelukkig maar anders zaten we nu helemaal ) Anders is het bij beschadigingen,jullie woord tegen het woord van Prenatal en vervalt dus alle garantie.
Kamertje word helemaal niet meer geleverd, gebeld door de Prenatal, we gaan morgen praten en kijken voor een andere kinderkamer...
Dat meen je niet! Pff ze zouden dan toch echt een hele goede oplossing moeten bieden alvorens ik akkoord zou gaan. Stel je voor dat je alle accesoires e.d. al hebt afgestemd op je zwarte kamer..
Nou dat is dus het geval..... nog niets gekocht maar wel al een heel plan in mijn hoofd waar ik eigenlijk niet van wil afwijken.... We kijken wel wat er uit het gesprek gaat komen... Wel balen hoor!