Onze dochter zit al 2 dagen iedere ochtend helemaal onder de poep. We moeten haar dan in bad doen om haar weer helemaal schoon te krijgen. Wie heeft er tips om ervoor te zorgen dat we dit niet meer hebben? Nu is het weekend en hebben we tijd om haar in bad te dien, maar als we van de week weer gaan werken, hebben we daar eigenlijk geen tijd voor.
Wij hadden hetzelfde, opeens zat meneer helemaal onder de poep nu gebruiken we maatje 4+ voor in de nacht en een grotere romper aan zodat de luier ook meer ruimte heeft.
Zodra je hoort of merkt dat ze poepen verschonen? Maar dat is hier makkelijk; dochter heeft 18mnd bij ons geslapen en babyzoon nu ook natuurlijk. Scheelt een hoop rode billetjes en gepoets in de ochtend. Maar met een bakje water en een stapeltje washandjes ben je ook snel schoon hoor.
Is ze toevallig ook meer gegroeid? Hier zorgden grotere rompers vaak dat het probleem opgelost was. En een grotere luier maar dan heb je soms weer kans dat het langs de beentjes naar buiten komt. Vouw in ieder geval de rand aan de achterkant goed naar binnen. Overigens hier nooit problemen snachts met de AH luiers.
Meteen verschonen als ze gepoept heeft? En anders inderdaad met een laagje water en washandje wordt ze ook wel schoon.
Ik heb ook aan tandjes gedacht, maar het is cementgrijze poep. En haar billetjes zijn niet kapot. Morgen grotere luiers en ors halen. En misschien HA bellen voor advies.