wat doe je tijdens je verlof?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door danielle2911, 29 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. danielle2911

    danielle2911 Bekend lid

    6 dec 2007
    511
    0
    16
    leerkracht basisonderwijs
    Hoi allemaal!

    Ik moet nog een weekje werken en dan heb ik heerlijk verlof! Met nog zo'n 5 weken te gaan en een lijf dat gelukkig nog lekker meewerkt, zat ik me af te vragen wat ik die 4 weken zal gaan doen, behalve natuurlijk alles wassen en soppen... Iemand goeie tips?
     
  2. Speentje

    Speentje Fanatiek lid

    13 jan 2008
    1.343
    2
    0
    Lekker shoppen (zover het weer het toelaat), met vriendinnen afspreken (zover die niet aan het werk zijn), lekker op de bank hangen en filmpjes kijken, af en toe een wandelingetje. Lekker met z'n tweetjes uit eten of naar de bios nu het nog kan!!

    Geniet lekker van je verlof en die lekker van je zelf zin in hebt en waar je je goed bij voelt!
     
  3. Sukke

    Sukke VIP lid

    14 jan 2010
    5.538
    1
    0
    Uitslapen, alles op je gemakje. Laatste dingetjes regelen zoals enveloppe schrijven. Tijdschriften/ boeken lezen, sporten (als je dat nog trekt)..... Ik vind mijn verlof heerlijk, heb me nog geen moment verveeld!
     
  4. Marise

    Marise Fanatiek lid

    10 apr 2009
    1.588
    1
    0
    Ik ga me verdiepen in mijn spiegelreflexcamera: zodat ik straks mooie plaatjes kan schieten van de kleine. Daarnaast heb ik nog wat fotoboeken liggen die ik moet volplakken.
    Verder het huis een beetje leuk opknappen. Heb wat ideetjes van eigen huis en tuin voor fotolijstjes en dat soort dingen.

    haha heel verhaal....maar goed. dat ben ik van plan. Moet alleen nog 3 weken wachten op mijn verlof!
     
  5. ukkepuk80

    ukkepuk80 Actief lid

    24 sep 2009
    452
    0
    0
    NULL
    NULL
    Alle dingen die je normaal gesproken uit stelt:
    Foto's inplakken, grondige poetsbeurt van je keuken, lekker luieren en genieten van het uitslapen. dvd's kijken.
    recepten uitproberen, bij iedereen op bezoek gaan enz enz enz
     
  6. Nureen

    Nureen Actief lid

    12 mei 2010
    311
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik had ook allerlei plannen gemaakt. tot nu toe eigenlijk alleen geluierd, lijf wordt zwaarder, slapen gaat slechter en kom tot heeel heel weinig. af en toe winkelen om iets beweging te houden en thats it.....
    k verveel me wel...zit nu 4 weken thuis, maar kan me niet voorstellen dat ik nu iets zou moeten..
     
  7. didi77

    didi77 Actief lid

    9 nov 2010
    345
    0
    0
    NULL
    NULL
    soms wel praktisch om vast wat extra te koken en in te vriezen zodat je de eerste weken af en toe lekker makkelijk kan eten!
     
  8. Violetriot

    Violetriot Fanatiek lid

    25 apr 2010
    2.998
    0
    0
    woonbegeleider
    Gelderland
    mijn plannen:
    babywas (maar die heb ik al gedaan omdat ik ongeduldig werd!)

    Enveloppen schrijven
    Keuken grote beurt
    Kledingkast uitzoeken en opruimen
    (online) shoppen
    Eten koken en invriezen (pastasaus enzo)
    Laatste dingen regelen en uitzoeken (verzekeringentoeslagen voor straks etc)
    echt 's middags een dutje doen als ik moe ben (komt er nu niet van)
    En nog even echt genieten van het wondertje in mijn buik
     
  9. luuus

    luuus Niet meer actief

    Boekjes lezen, filmpjes kijken, afspreken met vriendinnen en fam enz..
    En ik probeer veeel leuke dingen met m$e dochter te doen zal voor haar dadelijk Ook wennen worden allemaal dus nu krijgt ze nog ff de volle aandacht :D
     
  10. Wendy2007

    Wendy2007 Actief lid

    29 mrt 2007
    254
    0
    0
    secretaresse
    Dit is mijn eerste week van mijn verlof. Mijn plannen zijn: lezen, veel bankhangen dus uitrusten, filmpje kijken, internetten, enveloppen schrijven, laatste dingentjes in de babykamer doen, shoppen, op bezoek gaan, schoonmaken. Dat soort dingetjes.
    Ben benieuwd of ik dit ook allemaal daadwerkelijk ga doen :)
     
  11. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    ik heb toen vooral heel veel geslapen, gezwommen en gekletst met de augustusmama's.
     
  12. pcomiep

    pcomiep Actief lid

    22 mrt 2010
    288
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier ook veel geluierd, besteld via internet (was wat minder mobiel) spelletjes, zwangerschapsforum (nu veeeeeel minder tijd :)) kasten opruimen, enveloppen schrijven, de was uiteraard, nog genieten van het mooie weer, veel gelezen dus ook veel naar de bibliotheek en in de weekenden vaak 's avonds op visite bij vrienden en familie. In het kader van nu kan het nog, straks wordt het lastiger en komen ze maar lekker bij ons.
    Probeer alles wat je graag in huis gedaan zou zien voor je bevalling te doen, als je geluk hebt heb je wel eens tijd, maar lang niet altijd zal dat lukken met zo'n klein wurmpje in huis.
    Veel plezier tijdens je verlof.

    PCOmiep
     
  13. misa

    misa Niet meer actief

    Heerlijk, nog een weekje! Ik ook, maar dan tot de kleine er is.. ;)

    Ik heb dit tot nu toe gedaan:
    kleertjes wassen, strijken, vouwen
    kast wel 3x opnieuw en anders ingepakt
    het huis helemaal gepoetst
    lunchen met alles en iedereen
    winkelen/ leuke laatste dingen kopen
    bezoekjes plannen
    kapper
    vervelen
    films kijken
    het zw forum doorspitten ;)
    sinds een paar weken elke middag rusten/slapen

    Vervelen, wachten, niet meer kunnen zitten, liggen, slapen.. Maar dat is bijzaak! ;)

    Andere ideeen:
    massage
    schoonheidsspecialist
    boek lezen

    Ik heb het verlof lekker, maar ook soms erg lang gevonden tot nu toe. Vooral in het begin, na al het gepoets, heb ik me nog wel eens verveelt. Maar op een gegeven moment had ik het door. Ik plande elke dag wel wat, dan had ik altijd wat te doen. En nu met al die middagslaapjes, vliegen de dagen voorbij..! :)
    Geniet er maar van!
     
  14. Janan

    Janan Actief lid

    26 feb 2008
    132
    0
    0
    Ik heb nu 2 weken verlof erop zitten, maar de plannen die ik heb komen niet allemaal uit. Ik wilde nog van alles in huis aan gaan pakken waar ik normaal niet aan toe kom, maar ik heb er de energie gewoon niet meer voor. Merk dat het lastig is om dit los te laten.
    Ik moet echt elke middag naar bed. Hier moet ik echt aan toegeven merk ik. Maarja, er ligt nog een was boven die gestreken moet worden en opgeruimd.
    en het huis moet natuurlijk bijgehouden worden. Dus ik ben wel druk in mijn hoofd hierdoor
     

Deel Deze Pagina