Baby overdag in slaap voeden?!

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door annabel88, 5 feb 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. annabel88

    annabel88 Bekend lid

    7 feb 2017
    548
    80
    28
    Thanks! Ontlasting is vanaf 12 weken ineens weggebleven. Eerst nog 5 weken lactulose gegeven maar daar mee gestopt want deed niks, fruit zou laxerend werken en volgens de kinderarts helpt vaste voeding tegen reflux..

    We kregen voor de ontlasting overigens vd kinderarts telefonisch een recept voor movicolon vorige week, maar zowel de apotheek als de assistente vd kinderarts weten niet hoe we dit moeten toedienen (bv) dus dit staat nog onaangebroken op het aanrecht :o: ben blij met je reactie, ik vind het sowieso gekluns allemaal want tot nu toe hebben we helemaal niks aan alle medicatie en adviezen..

    Dus; ik stop dan toch direct met de peer, en de 14e weer een afspraak in het ziekenhuis en dan ga ik even doorzagen over het hoe en wat.
     
    Jackie87 vindt dit leuk.
  2. Fristi2012

    Fristi2012 VIP lid

    23 jun 2014
    6.100
    3.487
    113
    Lekker ff wat vaker aanleggen nu. Door vaak aan te leggen komt er mooi veel vette melk mee, waardoor de ontlasting beter moet gaan. (Door langer tussen de voedingen te laten slaat de vet neer in de melkklieren waardoor de eerste melk dus minder vet is).
    Ook kun je borstcompressie toepassen, zodat er nog net een extra slokje vette melk binnen komt.
    Het liefst zo’n 8-12 voedingen per dag, meer mag ook.
    Dus lekker voor t slapen aan de borst in slaap laten vallen. En bij t wakker worden mag best nog een slokje. (Of een hele voeding).
    Als je kolft kun je ook het vetlaagje (wat ontstaat na de melk een tijdje stilstaat) met een lepeltje geven.

    Verder babymassage kan ook helpen.

    En wat hier ook goed helpt is op het potje houden. (Hier weigerde dochter vanaf geboorte in de luier te poepen).
    Na een voeding luier uit. Met ruggetje tegen jou aan in de knieholtes vasthouden met billen boven t potje. Billetjes mogen ook wel op de pot leunen. Zuigen stimuleert de darmen en de houding zorgt voor goed kunnen poepen. Dit kun je ook elke luierwissel proberen natuurlijk. (Niet wakker maken als ie na de voeding in slaap is gevallen he)

    Sterkte!
     
  3. elsie89

    elsie89 Fanatiek lid

    27 sep 2014
    3.645
    1.251
    113
    randstad
    Ik voed regelmatig in slaap. Ideaal slaapmiddel.
     
    Fristi2012 vindt dit leuk.
  4. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.960
    15.002
    113
    @Fristi2012 Oh vandaar dat die van ons fruit pertinent weigerde. Dat kind at alleen maar groente, potje appel/banaan en ze moest dr niks van hebben, kwam je met broccoli aan zetten en ze at alsof ze nooit eten kreeg...kind at twee keer per dag groente gaan ze niet stuk van maar bij de kdv vonden ze t ook best vreemd.

    @TS wij deden t niet, legden dr echt wakker in dr bedje maar hadden hier weer een andere gebruiksaanwijzing. Als ze van a naar b was gegaan zonder t door te hebben ging ze helemaal over de rooie. Hier ook een refluxgangertje, met fv legde ik dr vrij rechtop maar gedraaid op me zodat dr maagopening naar dr darmen naar onderen was gericht zo veel mogelijk. Na de voeding boeren en dan ff de andere kant op. Dan was dr maag sneller leeg en kon ze t ook met spelen niet net zo hard teruggeven.
     
  5. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.304
    17.201
    113
    En hier ging het bij 4 zo :) En 3 slapen nu toch echt goed zelf in zonder mij. Bij de 4de gaat de fles savonds weg als zijn nieuwe kamer klaar is (dan krijgt hij een peuterbed).
     
  6. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.304
    17.201
    113
    4 maanden en 3 maanden door erge en hardnekkige spruw. En 2x een jaar en paar weken :)
    Maar de oudste 2 dronken zich met de fles ook in slaap hoor :)
     
  7. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.304
    17.201
    113
    Ik hanteer liever bij baby's ook de 9 maanden regel. Ik geloof niet dat na 9 maanden continu mama voelen het goed is om mama, in die grote boze koude wereld, ineens veel minder te voelen en verplicht dingen alleen te moeten als ze laten merken daar nog niet klaar voor te zijn.
     
  8. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.304
    17.201
    113
    Niet/slecht poepen was hier ook de reden voor het potje ruim voor het jaar te introduceren (ik dacht bij 7 maanden). Op het potje ging het wel goed
     
    Fristi2012 vindt dit leuk.
  9. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.610
    8.359
    113
    Vrouw
    Bij de oudste werkte het. De middelste kreeg en de jongste krijgt er krampjes door omdat ik ze niet goed kan laten boeren slapend. De jongste gaat ook slikken en hikken als ik haar slapend weg probeer te leggen. Ik zou het alleen doen als het boeren slapend ook lukt.
     
  10. Zoe123

    Zoe123 VIP lid

    9 feb 2013
    11.809
    5.946
    113
    Vrouw
    Welkom in 1952....pfffffff. Die is niet goed joh.
    Zo’n kleintje, die heerlijk bij mama in slaap valt, veilig en happy...
    Wat moeten ze toch al veel van dit soort mensen. 6 weken.
    Bizar.
     
    trillian, Vero0504 en Kroontje1992 vinden dit leuk.
  11. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief

    Ik vind niks mooier dan het moment dat mijn baby vecht tegen de slaap om me maar aan te kunnen kijken, en ik vervolgens die oogjes dicht zie vallen. Als hij dan grijnzend de borst los laat, smelt ik helemaal!

    Lekker doen wat goed voelt voor jou, mama knows best.
     
    Nora001, Vero0504 en Kroontje1992 vinden dit leuk.
  12. Blaadje

    Blaadje Fanatiek lid

    1 feb 2011
    1.748
    223
    63
    Oudste twee liet ik ook altijd in slaap vallen aan de borst en kon ze dan zo wegleggen. Mijn jongste helaas niet, die valt moeilijk in slaap aan de borst en doet zn ogen weer open zodra ik m weg leg !

    Kwam inderdaad helemaal goed hoor met t slapen! Na verloop van tijd konden ze gewoon uit zichzelf in slaap vallen. Ze sliepen beiden de eerste drie jaar zelfs vaak uit tot 9 of 10 uur !
     
    Kroontje1992 en Fristi2012 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina