Baby past niet meer in badje, wat nu?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Lynn77, 1 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    27 mei 2008
    2.602
    6
    38
    Vrouw
    Wij hebben ook zo'n zitje voor in bad, maar vanavond kwam ik erachter dat mevrouw zich daaruit wipt! ;) Ze maakt zich helemaal lang en dan schuift ze over het middenstukje heen. Tijd dat ze leert zitten dus! ;)
     
  2. horselover

    horselover Fanatiek lid

    24 aug 2008
    2.518
    1
    0
    Lijkt mij een beetje onwaarschijnlijk dat je kindje er niet meer in past?
    Zoals eerder genoemd, kun je je kindje dan iets meer in een zithouding houden in het badje...
    Marin zit zo nu en dan nog wel eens in het badje, meestal gaat ze of douchen of in bad.
    En als ik alleen ben en wil douchen, pak ik het aankleedkussen en leg daar de hydroluiers op en leg dat op de grond..
    Dan leg ik haar daar op, doe zelf mijn badjas aan en neem haar zo mee naar de kamer..
    Wil altijd prima, ja je hebt geen tijd om je haar ofzo te doen.>maar dat deed ik dan later als ik haar op bedje had
     
  3. petrabr

    petrabr VIP lid

    6 okt 2007
    8.000
    1
    0
    zuid holland
    Bij Roos heb ik de tummy kunnen gebruiken tot ze een maand of 8 was
     
  4. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland

    Hoi meiden
    bedankt voor alle tips!
    Het probleem is niet dat mijn meisje een flinkerd is, nee ze is al behoorlijk lang, en ze trapt elke keer keihard tegen de achterkant van het badje aan, met gevolg dat ze bijna met haar hoofdje tegen de andere kant van het badje aanknalt elke keer, en het is nog niet gebeurd *klopt af* maar ik denk dat dat niet lang meer duurt voor ze dus met haar hoofd een keer zichzelf tegen de badwand aan duwt...


    Over alle tips:
    Ik heb geen douchebak, dus dat gaat ook niet
    Haar op de grond leggen als ik klaar ben met douchen hoef ik niet te doen, dan krijst ze alles bij elkaar (en ik wil niet dat ze douchen als 'naar' gaat bestempelen daardoor)
    Het badje staat nu al in de douche hier, maar dat is dus niet het probleem.

    maar goed ik ga dan maar eens proberen of ik haar meer in zithouding in badje kan doen...even uitvogelen hoe ik haar dan vast moet gaan houden
     
  5. Angelique05

    Angelique05 Actief lid

    10 jan 2009
    189
    1
    18
    Vrouw
    Moeder
    tja toen die van ons een maand of 7 was paste het ook haast niet meer, maar nu hij goed kan zitten hebben we een opblaasbadje gekocht en dat gaat perfect, die zijn weer wat groter dan de babybadjes.
    succes
    groetjes angelique
     
  6. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.194
    35.901
    113
    Idd gewoon de houding veranderen en dan past het wel weer. Mijn zoontje is 18,5 kilo, 94 cm en past er zelf nog steeds in haha.
     
  7. mora27

    mora27 VIP lid

    25 nov 2009
    6.381
    0
    36
    webwinkel eigenaar
    in een huis
    mijn dochter van 5 maand past ook niet meer in het babybadje ook niet als ik hem voller doe ze komt er met haar voetjes overheen... ik ga sinds kort met haar douchen.. en dan wikkel ik haar daarna in een handdoek en leg haar even op ons bed en dan droog ik mezelf ffe af en daarna kleed ik haar aan.. gaat prima hoor zonder dat mijn man haar overpakt... hij is natuurlijk gewoon aan het werk dus tja dan moet je een beetje improviseren... ook hebben we een groot bad dus dat is ook nog een optie en dan een klein laagje water erin zodat ze gewoon kunnen liggen en dat spatter je steeds wat warm water over haar buikje... mijn dochter vindt het prachtig....
     
  8. zonnetjes

    zonnetjes Fanatiek lid

    19 aug 2006
    3.079
    1
    0
    drenthe
    sophie is 28 maanden en die zit ook nog steeds in babybadje
     
  9. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    Tummy tub (wij hebben de Shantala).
    Mijn dochter is best flink 9 kilo en 72 cm en past er nog in, wel een beetje proppen en vouwen maar ze vindt het nog leuk ;).

    Vanaf een maand of 3 zetten wij haar ook regelmatig in de Bumbo onder de douche. Vindt ze prachtig!
     
  10. grietje

    grietje Fanatiek lid

    16 okt 2009
    1.918
    0
    0
    ik zat hier met het zelfde probleem, het paste wel maar zoonlief was te zwaar en te wild op de arm.
    nu gaat hij elke avond in de gootsteen! ideaal, hij kan zelf zitten, en vind het geweldig. voor mij ook makkelijk, want ik leg van te voren alles klaar zodat ik het op het aanrecht kan aankleden.
    ook fijn voor mijn rug!
     
  11. zonnestraaltje1981

    zonnestraaltje1981 Actief lid

    28 apr 2009
    431
    0
    0
    Groepsleidster intensieve behandelgroep
    Overijssel
    Hi hi ik heb ook zo'n kindje die zich in bad hard afzet. Hij trapt zo hard dat hij, als ik mn hand er niet tussen zou houden, met zn hoofd tegen de andere kant aankomt. En dat terwijl hij nog maar 10 weken oud is. Als gevolg daarvan gaan wij maar vaak met hem douchen. 'k heb dus geen tips voor je.

    Ik hoor meerdere mensen praten over dat badzitje. Wij hebben er ook eentje maar vanaf wanneer kan en mag je die eigenlijk gebruiken?
     
  12. Tinkerbell81

    Tinkerbell81 Fanatiek lid

    20 dec 2005
    3.152
    0
    36
    tummy tub?
    onze meid gaat daar nog steeds in;welliswaar dubbelgevouwen wat ze heerlijk vind en soms gewoon lekker staand en springen:D
     
  13. Starsleeper

    16 jul 2008
    76
    0
    0
    Onze dochter is 10 maand oud en is nu uit haar Shantala tummy tub gegroeid (ze wil er namelijk constant in rechtstaan en dan wordt het gevaarlijk). Ze kan wel in een badring in het grote bad, maar dat vind ik nogal een waterverspilling om dat iedere dag te doen. Dus hebben we ons nu het Opla-badje van OK Baby aangeschaft. Het is een soort zitbadje voor in de douche (of gewoon op de grond, staat heel stabiel), heel ergonomisch, onze dochter zit er fantastisch in, en het verbruikt veel minder water. Een soort opvolger voor de tummy tub, zeg maar.
     
  14. Sarah84

    Sarah84 VIP lid

    21 jul 2008
    6.665
    1
    0
    Student en moeder
    Dordrecht

    Wij zijn hem vanaf een week of 3 gaan gebruiken (ook omdat hij toen al ging afzettenen omdat ik zo'n pijn in mn rug kreeg door dat ondersteunen)

    Wij hebben die van prenatal...die is wat meer gebogen en er zit niet klem;) (voor de mam's denken dat het zeer doet aan de balletjes en piemel..nee dus)

    Ik raad de TS dit dus ook echt aan hoor! Finn is supersterk ook in zn benen met afzetten e.d. (hij staat al zelfstandig en gaat zelf staan)
    Dus dan moet het bij jullie ook lukken...wat ik al zei...hij is ong. 73 cm en 9 kilo en nu past het net echt niet meer! (bij 6,5 maand)
     
  15. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    maar zo'n badzitje is toch voor in het grote bad? Wij hebben geen groot bad...
    Of bedoel je zo'n badzitje voor in het babybadje? Maar ik dacht dat dat alleen voor hele kleintjes was?
     
  16. pixie

    pixie VIP lid

    30 mei 2008
    12.315
    0
    0
    woonbegeleider psychiatrie
    Leusden
  17. matje

    matje Niet meer actief

    wij hebben bij babywalz een opblaasbaar bad gekocht. 11 euro
    dit past precies in onze piepkleine douche (seniorenwoning)
    en de kleine heeft ruimte genoeg
    krukje van ikea erbij waar wij op kunnen zitten
    gaat geweldig!!!!!!!!
     
  18. Gentle

    Gentle VIP lid

    10 okt 2007
    6.979
    1
    36
    Overijssel
    Julia is ook zo'n druktemaker en knalt regelmatig per ongeluk met haar hoofdje tegen de rand... Mijn man doet haar vaak in bad en nu houdt hij haar vaak bij haar hoofdkant vast (op de kopse kant van het badje) en pakt haar onder haar oksels vast. Zo kan ze niet per ongeluk haar hoofd stoten, en kan ze even lekker met haar beentjes spartelen zonder ongelukken of natte ouders :D
     
  19. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    nou ga ik toch eens rondkijken voor zo'n badzitje...
     
  20. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    Ideaal dit badzitje, wij hebben hem hier ook met ca 2 maand gebruikt tot een maand of 7. Wij hebben er 1 van bebe-jou, gekocht bij Prenatal.
     

Deel Deze Pagina