Hai ladies Ben ik weer met m'n overbezorgde vragen Dl heeft vorige week het rollen onder de knie gekregen, wel alleen rechtsom maar sinds dat ze het doorhad bleef ze maar steeds op d'r buik draaien, en ik bleef d'r maar weer terugleggen want ze kan nog niet zelf terug. Dat ging de hele dag zo door. En nu opeens vandaag rolt ze niet meer. Ze kijkt wel en ze draait op d'r zij maar ze doet geen poging meer om zelf naar d'r buik te draaien. Als ik d'r help doet ze het wel. Maak me nou beetje zorgen dat ze vergeten is hoe het moet. Of is dit een gevalletje van: nou dit kan ik nu en nu boeit het niet meer? Herkenbaar voor iemand?
Volgens mij is het een beetje eerst zo'n fase dat het soort van per ongeluk gaat, bewegen of op zij willen en dan plots op de buik liggen. Hier draaide hij met 3 maand op de buik, maar ook lang niet gedaan of alleen met aanmoediging. Zo met ruim 5 ging het ineens veel bewuster, om iets te pakken of op de buik te spelen. En had hij ook vrij snel door hoe hij terug kon. Nu rolt hij expres alle kanten op om zich te verplaatsen Komt vanzelf goed
Geen paniek Eerst gaat het per ongeluk en later zal ze doorhebben hoe ze bewust moet omrollen. Als ze eenmaal doorheeft hoe ze bewust kan omrollen, zal ze het doen wanneer ze wil. En soms ook nog eens per ongeluk Jij kan vast heel goed hinkelen, maar daar heb je ook niet altijd zin in toch?
Hahaha thanks meiden nee hinkelen doe ik idd liever niet Ze deed het sinds vorige week echt bewust dat wel, daarvoor slechts af en toe per ongeluk idd. Nou ja ze is ook een beetje verkouden dus misschien heeft ze er gewoon idd ff geen zin in straks eens kijken als ze wakker is!
Joh, de ene dag hebben ze er zin in en de andere dag niet. Niks om je zorgen over te maken. Lekker laten, niet gaan lopen pushen. Heb jij ook geen zin in, als je dingen niet wilt doen. 't Is geen hond die je trucjes laat doen he?
Buikliggen is goed de nekspieren, maar veel kinderen vinden het helemaal niet leuk (Dl moesten we echt verplicht af en toe zo neerleggen en die kon uitstekend draaien).