Zou ik bij mijn zoontje al het potje kunnen introduceren? Of zou het te vroeg zijn? Vanochtend ging het als volgt: Hij zegt 'Bah'. Gaat op zijn hurken zitten. Hoor hem een paar keer kreunen. Daarna weer 'Bah' en komt ie naar mij toe. Wijst zijn luier en vervolgens naar boven om zijn luier te verschonen.
ja hoor introduceren kan sowieso! Kijk maar wat hij er mee doet, kennismaken kan altijd. Leg een keer uit wat de bedoeling is en af en toe eropzetten en kijken of hij het wat vind. Katelynn hebben we er ook al eens opgezet, toen ze aan het poepen was toen heeft ze de rest op het potje gedaan. Maar ze vind het verder nog niets dus het potje staat in de kamer en verder niet.
Tuurlijk, je weet maar nooit, de een is er eerder aan toe dan de ander, je kan het allicht proberen, wordt het niets, ach, dan komt het later wel weer, maar wie weet is het wel een succes!
Daar is onderzoek naar gedaan! Het schijnt dat 18 maanden het beste tijdstip is om te beginnen met zindelijkheidstraining, dus als hij zelf al aangeeft dat er iets in zn broek zit, dan zou ik het zeker gaan proberen!
Als hij zelf aangeeft dat ie moet poepen en gepoept heeft, zou ik het zeker proberen. Grote kans dat hij het liever op een potje wil gaan doen.
wij zijn hier ook al bezig maar meer ff met een spel.. en als ik na de wc moet pak hij ze potje die door het hele huis slingert en komt ermee na de wc en gaat er op zitten... zoals je ziet heb ik een beloningskaart gemaak en hij zit zelf op het potje wel ff nog met kleding aan... maar we zijn nu bezig zonder kleding en het gaat goed hij doet er nog ff niets op maar dat vinden we nog niet erg eerst maar eens wennen en er goed op gaan zitten en er goed vanaf gaan...
zou het gewoon proberen. hier ook mee bezig. ze zegt 'poep' als ze poep gedaan heeft. en inmiddels ook 'plas' als ze plas gedaan heeft. alleen zegt ze het hier vaak achteraf.. ik laat haar meestal een uurtje per dag zonder luier lopen en zet haar dan af en toe op het potje. ze weet precies waar ze moet poepen of plassen, alleen vaak nog te laat. vandaag voor het eerst een plasje in het potje hihi zo schattig
Introduceren kan altijd. Op ons kdv doet dl al lang mee met de groten met het 'potje-(of wc-)ritueel'. Na de lunch doen ze allemaal de luier uit, pakken een potje en gaan erop zitten. Reuze interessant, en ze heeft er ook al een paar x een plasje op gedaan. Overigens wil ze er thuis niets van weten, met haar kleren aan wil ze er wel 2 seconden op zitten, maar in haar blootje (ze liep veel bloot ivm luieruitslag) absoluut niet, en als ze aangaf dat ze moest poepen (dat dan weer wel, gelukkig) wilde ze per se een luier, en niet het potje.
ben benieuwd hoe het gaat! wij hebben het potje ook al klaar staan en inderdaad af en toe erop hoewel ze de grote wc veel interesanter vind (heeft ze wel al een paar keer een plas en poep gedaan) nu ik lees dat 18 maanden ideaal is zal ik de pot maar eens onder op de wc neer gaan zetten en na het eten erop gaan, leukleuk die nieuwe fases