Ik wil (ooit) graag een zandbak buiten voor ons dochtertje. Ze is nu nog te klein, maar ze wordt in mei 1 jaar en ik denk dat ze misschien in de zomer wel leuk in de zandbak kan spelen. Maar als ik op internet kijk staat er bijna overal bij vanaf 2 jaar of vanaf 3 jaar. Is 1,5 jaar echt nog te klein voor in de zandbak? Als ik kijk hoe ze nu is zou ze vooral zand opeten denk ik maar dat gaat wel een keer over neem ik aan... Hebben jullie een zandbak, zo ja vanaf welke leeftijd?
Bij mijn moeder op het kinderdagverblijf, en bij kinderdagverblijf waar ik gewerkt heb gingen ze er ook op die leeftijd al in. Je moet ze sowieso op die leeftijd nog in de gaten houden, dus ook mbt het zand eten
Ja hoor, hier ook vanaf 1 jaar. We hebben inderdaad wel moeten zeggen dat ze het niet mocht eten. En ik denk dat ze het 3x toch heeft gedaan (een hap), maar dan was het toch niet zo lekker. Juist die hele kleintjes vinden het erg leuk om zand te voelen, door hun vingers te laten glijden, etc. Taartjes maken kan nog niet.
Ik denk dat de leveranciers dit erop zetten om zichzelf te beschermen. Hier is mijn dochter net 1 en mijn vader gaat een zandbak bouwen om in de lente in gebruik te nemen. Ze vind het fantastisch om in de zandbak te spelen en ik denk dat ze er enorm van gaat genieten. Ik zou zeggen lekker doen en inderdaad gewoon goed opletten.
Wat een onzin, veel jongere baby's gaan toch wel eens mee naar het strand. Het kan natuurlijk zijn dat ze het nog niet leuk vind, maar dat merk je gauw genoeg. Verder zoals iedereen al zegt natuurlijk wel goed in de gaten houden..
Hier komt er ook 1 hoor vd zomer.. Hij is dan 1,5jr. Vind hij het leuk dan mag hij er al in spelen zo niet dan hebben we hem maar alvast..
Hier vanaf 1 jaar in de zandbak. Ja ze eten zand, maar dat kan geen kwaad. Lisa at zand met een lepel, trok een vies gezicht, en nam nog een hap. Beetje wegspoelen met water . Na een tijdje deed ze het niet meer.
Grijns, ik heb als kind heel veel zand gegeten... Ik was er dol op (zacht zand wat tussen je vingers glijd) en dat was nogal moeilijk af te leren... Ik weet ook nog dat ik het stiekem deed als niemand keek, dus dan ben je al op best wel een leeftijd, als je dat nog herinnert
Hardstikke leuk deze zomer! Natuurlijk moet je erbij blijven, maar een keer een beetje zand eten gaan ze echt niet dood aan.
Onze zoon werd in september 2 en we hadden een paar maanden ervoor (mei, geloof ik) al een zandbak. Iets ouder dan 1,5 dus. Hij vond het ge-wel-dig. Vind, moet ik zeggen. Als de temperatuur boven een graad of 8 uit komt, zitten we er regelmatig in.
Mijn dochter ging rond de 9 maanden al in de zandbak. Dat was het moment dat ze kon zitten en kruipen en ik hield haar er echt niet uit. Ze ging er zelfs bovenop zitten als hij dicht was en dan werd ze boos. (neeeee hoor onze dochter heeft heulemaaal geen eigen wil... )
Oke, er komt dus een zandbak!! Ik vond zelf al dat het best wel kon, maar ging twijfelen door de leeftijdsaanduiding van de fabrikanten. Ze doet niks anders dan overal aan frummelen en prutsen, dus zand vindt ze vast ook geweldig! En dat eten... tja zand schuurt de maag en erbij blijven doe ik sowieso bij een kind van 1,5 jaar met een vaart voor huis en stroomdraden+ paarden achter huis
Ik deed het vroeger ook. Zo had m'n vader vers zand gestort en zo was het op . M'n ontlasting in de pot kon dan ook zo door de gootsteen gespoeld worden want het was haast alleen zand (bij wijze van dan). Mijn kindjes speelden ook al vanaf hun 1 in de zandbak.
Haha, wat grappig dat al die kindjes zand leuk vinden. Wat n watje is ons manneke dan, die gaat echt niet in een zandbak zitten, dat zand is eng (bijna net zo eng als gras). Heeft lang geduurd voor hij er zelfs met kleren aan over durft te lopen. Inmiddels durft hij van een afstandje wel het zand aan te raken. Ik hoor dit trouwens bij meer kindjes (ik en mijn broertjes vroeger trouwens ook), dus misschien eerst kijken of je uk het wel leuk vindt
deze vraag moest ik net hebben.. Was aan het denken om voor onze kleine een zandbak of water/zand schelp te geven voor haar eerste verjaardag! kan ik van andere schepjes/emmertjes en andere dingetjes vragen...heerlijk voor het geval het toch nog ooit mooi weer word in Nederland :-D
Weet je wat ze hier heel leuk vonden voor de zomer. Zo'n waterbaan waar bootjes in kunnen varen. Ze kunnen er heerlijk in spetteren, maar is te klein om in te verdrinken. Dus een stuk veiliger dan een waterbak. Ook als je er zand uit de zandbak in komt heb je het zo schoon. Hier maakte ze heerlijke modder met zand en water. (natuurlijk moet je ook bij een waterbaan erbij blijven)