mijn dochter, morgen 1.5, is de afgelopen nacht voor het eerst zelf in slaap gevallen en de nacht doorgeslapen! ben zelf nog een paar x gaan kijken of ze nog wel leefde, ze was zo stil! bijna 1.5 jaar drama, en nu eindelijk rust! hopen dat Fenne wat makkelijker word straks, dan is er ooit nog hoop zonder wallen door het leven te gaan. ben zo trots op haar!
ben heel blij voor je1 hiervoor sliep ze dus niet door/ wat heerlijk dat ze doorslaapt dan! ik vond de 5 en halve maand al lang haha! Ik hoop dat ze door blijft slapen.
O wat super dat ze eindelijk heeft doorgeslapen. Dat geeft mij hoop, dat ons mannetje ook ooit weer gaat doorslapen Tot die tijd doet make-up wonderen.
He, super!!!! Nog enig idee waar het nou aan ligt dat ze door is gaan slapen, of meer een kwestie van: eindelijk oud genoeg?
Wat zul je blij zijn!! (en ik jaloers ) Was vandaag op het CB (Dean is ruim 20 mnd) ze vroegen het daar en ik moest helaas zeggen dat manneke nog nooit heeft doorgeslapen ....kun je nagaan hoe ook mijn wallen eruit zien Mirre
Wat goed! Ik heb net bijna dezelfde medeling gedaan hier haha. Lekker he! Je voelt je een heel ander mens
Super zeg! kan me voorstellen dat je trots bent! Ik duim voor je dat het vanaf nu zo blijft!! enne: dat om een hoekje kijken, heel herkenbaar! ik vind het nog altijd wat griezelig als Lucas langer slaapt dan verwacht, ook overdag... stom he? Geniet van je nachtrust! Liefs
geen idee, we zijn net verhuisd en ze heeft nu wel een eigen kamer, dus misschien dat dat er mee te maken heeft? of, ik heb nu een zusje dus moet het goede voorbeeld geven/ zal mijn ouders een beetje rust tussen de voedingen van mijn zusje in gunnen? maar ze is net vertrokken voor een weekendje logeren, en daar is het meestal meer drama, want daar mag ze lekker in het grote bed, en in slaap knuffelen. heb het er al over gehad dat ik het daar niet mee eens ben, maar luisteren, ho maar. hoop dus echt dat ze nu wel luisteren, of dat dochter begrijpt dat het thuis toch anders moet