haha ja google word je niet blij van haha. Bij colin was het heel snel duidelijk die projectiel spuugde namelijk.. das niet te missen. denk mama geeft de fles, papa staat 2 meter verder en die krijgt de volle laag.. Daarnaast hadden ze allebei verborgen reflux, dat is wat lastiger te zien. maar o.a. zijn symptomen. huilen tussen de voedingen en dan een half uur na het gaan slapen ongeveer, heel (echt extreem) zuur ruiken uit het mondje daar hoefde je niet eens je best voor te doen om dat te ruiken, steeds terugslikken, voor de volgende voeding nog voeding van de vorige keer kunnen terug spugen. dit hoort dan al voor een groot gedeelte weg te zijn. bij twijfel altijd even naar de huisarts gaan, maar zoals ik zei hebben bijna alle kleintje hun maagklepje de eerste paar weken niet helemaal dichtzitten dus dat kan vertekend werken.
kleintje lekker bij je houden en haar ritme aanhouden Zelf wakker laten worden, goed naarhongersignalen .kijken en vooral niet te veel op de klok. Onze meiden hebben overdag altijd in de box geslapen en s'nachts bij ons op de kamer en heel veel lekker bij je houden. reflux kan natuurlijk maar bijna alle babys hebben reflux alleen heeft de een er meer last van dan de ander. Maar eerst lekker bij je houde. Het is me een overgang van een warm holletje naar de grote boze buitenwereld.
Weer bedankt dames! Aan jullie reacties lees ik wel dat ik met mijn gevoel goed zit, in ieder geval wat betreft haar bij me houden. Gaan we dus gewoon doen! Ik ga op zoek naar een draagdoek, nog meer goede tips? En bij twijfel en onrustig vannacht gaan we even naar de HA. In ieder geval doen we dr wiegje even omhoog. Ik moet zeggen, ik herken een aantal dingen wel en sommige ook totaal niet. Ze heeft nooit veel gespuugd, 1 keer dat het er uit spoot, idd mn man kreeg de volle laag, die stond minstens 1 meter verder... Ook het slikken valt wel mee. Maar ik heb dan wel weer een paar keer gedacht, jeej wat ruik je zuur. Pff wat kan zo'n kleine je onzeker maken zeg! (En verliefd)
De kraam is gek. Nee serieus, lees anders dit: Borstvoeding.com: kenniscentrum voor borstvoeding - Hechting - Je bent net geboren, en dan...? De cijfers achter de draagdoeken gaan over de lengte van de doek. Je hebt korte en lange, een doek van 4,2 of 4,6 meter past eigenlijk iedereen wel.
Geef je flesvoeding? Dan zou het kunnen dat ze die ene keer gewoon teveel gedronken heeft. Met een fles drinken die kleintjes snel te veel omdat de melk automatisch blijft stromen. Zuur ruiken is volgens mij niet goed maar ik weet het niet zeker. Ik zou voor de zekerheid even naar de huisarts gaan en je zorgen voorleggen.
Ratatosk ik geef idd flesvoeding. Ja die ene keer spugen was denk ik ook van teveel in 1 keer. Ze drinkt namelijk enorm gulzig, was net even too much. Hihi ja de kraam is gek Verder heb ik echt enorm veel aan dr gehad, ze had dan ook al ruim 37 jaar ervaring. Daarom miss ietwat ouderwets. Ooooh stupid me met die cijfers! Ga dr een bestellen zometeen! Ik leer t dan wel denk ik zo! Nu ligt mn meisje vanaf half 8 op bed, slaapt niet, af en toe een gil maar niet meer het krijsen van de afgelopen dagen... Duimen dus! (Anders mag ze zo nog even bij mama )
ik zit zo'n beetje de hele dag met mijn zoontje, en heb de eerste weken enorm veel gebuideld huid op huid op aanraden van de zusters in het ziekenhuis. (mijn zoontje is 5 weken te vroeg geboren dus was daar een tijdje) ze keken eerder raar als hij lang in zijn eigen bedje lag! tot 3 maanden kan je ze nog niet zo 'verwennen' dus lekker knuffelen met je kindje! is alleen maar goed hij slaapt trouwens 's nachts wel gewoon in zn eigen bedje, dus dat is hij ook gewoon gewend.. ook met een shirt van mij omdat hij dat fijn lijkt te vinden
knuffelen is vaak een afleiding waardoor ze de honger vergeten het klinkt mij in de oren dat ze meer voeding nodig heeft hoor
ervaring, en ook uit verhalen van andere moeders, ze gingen knuffelen om af te leiden. Tuurlijk moet je je kindje veel knuffelen, maar als ze zo vaak komt heeft het meer voeding nodig
We hebben haar inmiddels ook wt meer voeding gegeven, alleen zit ze nu op het max wat ze mag tot twee maanden geloof ik. Ook hebben we dr wiegje omhoog gezet en bieden we vaker de speen aan. Gisteren was drama dag, vannacht ging het ok, hopelijk vandaag ook... Ik begin nu sterk te vermoeden dat ze idd een lichte mate last heeft van reflux, ze spuugt wat meer, tongetje komt vaak naar buiten en ik zie dr vaak strekken. Als het vandaag niet goed gaat zit ik morgen bij de HA. Maar klopt het beeld van reflux wel als ze bv smorgens wel goed slaapt en alleen smiddags en savonds niet? Of zou ze dan altijd slecht moeten slapen?
Hoi, Ik heb niet alles gelezen, maar heb je ook al iets geprobeerd voor darmkrampjes, mocht het dit zijn. (Infacol of Sab simplex) Ik heb zelf een kleine van 4 weken, ook een en al drama, wellicht een reflux, vandaag naar het ziekenhuis. Succes
Nee hebben we nog niet geprobeerd, ga daar even naar kijken. Sterkte, hoop voor je dat er in het zkh iets gedaan kan worden....
Als het darmkrampjes zijn zou het heel snel duidelijk moeten zijn met de medicatie hiervoor, deze kun je bij de apotheek of drogist vrij halen... Ik hoop voor je dat je er snel achterkomt wat de kleine heeft. Mijn zoon is vandaag opgenomen in het ziekenhuis ter observatie, zodat ze kunnen gaan zien wat hij heeft.
Oh getsie meis, wat naar om je kleintje thuis te missen. Ik hoop voor je dat ze er snel achterkomen wat hij heeft... En dat het makkelijk op te lossen is. Ik heb mijn moeder naar de drogist gestuurd, komt de infacol morgenochtend brengen! Hopelijk dan binnen een paar dagen nog meer verbetering!