dochter 9 weken nog steeds verkouden

Discussion in 'Stel je vraag aan de kraamdeskundige' started by girlnatasja, Jan 13, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. girlnatasja

    girlnatasja Actief lid

    Jan 3, 2011
    123
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo,

    Mijn dochtertje is nu ruim 9 weken en eigenlijk al vanaf het begin verkouden. We hebben een kleine week in het ziekenhuis gelegen en daar was ze al steeds aan het niezen en dit is alleen maar erger geworden. Haar neusje is verstopt en ze heeft last van slijm. Ik spoel haar neusje regelmatig met zoutoplossing. Ben hier al paar keer voor naar de huisarts geweest en alles "klinkt" goed (longen) maar ik krijg niet echt een duidelijk antwoord als ik vraag of het normaal is dat ze al zolang verkouden is. Is dat normaal? Hebben meer baby's hier last van?
     
  2. Adrienne

    Adrienne Fanatiek lid
    Staff Member

    Mar 9, 2010
    2,192
    5
    38
    Hoi hoi,

    Ik vind het in ieder geval niet normaal dat een baby zolang verkouden is. Ik zou dan ook zeker terug gaan naar de huisarts. Hbe je huisdieren? Misschien is ze ergers allergisch voor.

    Succes Adrienne
     
  3. girlnatasja

    girlnatasja Actief lid

    Jan 3, 2011
    123
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi,

    Ojee dat zou zomaar kunnen, ik heb namelijk cavia's. Allergie komt ook wel in mijn familie voor dus ik ga van de week terug naar de huisarts.

    Bedankt!
     
  4. Adrienne

    Adrienne Fanatiek lid
    Staff Member

    Mar 9, 2010
    2,192
    5
    38
    Hoi ,

    Dat is verstandig denk ik. Succes!

    Groetjes Adrienne
     

Share This Page