Dat wel, maar ik neem ook aan dat iedereen het beste voor zn kindje wil toch. Dus laten we elkaar wel respecteren, de ene doet het gewoon anders als een ander. Maar daarover (vind ik dan) kun je niet oordelen, wel discusseren
Ik sluit me helemaal bij je aan! Ts haar keuze is haar eigen keuze, ze vroeg om onze meningen en die mogen gegeven worden. Maar respecteer ook TS haar eigen mening hierover! En nee, ik zou mn baby niet vastleggen in bed.
Hey hey hey ik schreef ook "De Snooz is tenslotte hier speciaal voor gemaakt en goedgekeurd" of iets in die richting. Snooz en safe T Sleep is volgens mij hetzelfde. Vastleggen met linten aan een slaapzak vind ik levensgevaarlijk, er zijn tenslotte hulpmiddelen die hiervoor gemaakt zijn!
Hier leggen wij haar ook niet vast. Ze is wel ingebakerd geweest toen ze nog veel kleiner was en dat deed bij haar wonderen, dus ik kan me voorstellen dat sommige kindjes een vorm van 'beperking/dwang' (bah wat klinkt dat rot) nodig hebben om tot rust te komen en dus in slaap te vallen/blijven. Laten we vooral met respect omgaan met elkaar, want er worden hier soms dingen gezegd die echt de spuigaten uitlopen. Alsof er een wedstrijdje gaande is wie de beste moeder is! Elke moeder heeft toch het beste met haar kind voor en iedere moeder doet het op haar eigen manier, dat is wellicht niet jouw manier maar dat hoeft ook helemaal niet. Vertrouw op je moederinstinct en volg je gevoel is nog altijd de beste manier. Zoveel mensen, zoveel verschillen!
Vastbinden? Nee, sorry! Dat vind ik zielig, ieder zn eigen keuze natuurlijk, maar absoluut niet de mijne! Als zn handje vast tussen de spijlen komt, en hij krijgt m er niet uit, dan begint hij te huilen en dan help ik m wel. Als hij van rug naar buik rolt en niet terug kan komen, dan wordt hij op een gegeven moment boos, dat hij ook begint te huilen, ook dan help ik hem wel. En als dat betekend dat ik er 's nachts een aantal keren uit zou moeten, dan is dat maar zo! Als hij 30 rondjes draait in zijn bedje, om uit eindelijk heerlijk in slaap te vallen, dan laat ik hem dat doen. Mijn zoontje is een echte draai kont in bed en draait eerst het hele bed rond voordat hij in slaap valt!
Ik doelde ook niet perse op jou berichtje. Meer in zn algemeen. Sorry als dat verkeerd over is gekomen!
Ik verbaas me nog steeds op de harde reacties zeg!! Mishandeling?? Volgens mij lezen jullie haar berichten ook niet goed! Haar intentie is haar kindje zo veilig mogelijk te laten slapen. Ze heeft geen 1 keer gesproken over zelf doorslapen of er wakker van worden. Richt jullie harde woorden op iemand die dat echt verdiend. Je ziet aan haar foto dat ze gek is haar beide kindjes. Ze is een moeder die het beste voorheeft voor haar kinderen! Nogmaals het is ook mijn manier niet maar respecteer een andere moeder die het beste voor heeft voor haar kinderen!
Poeh ik zie hier wel écht harde berichten voorbij komen hoor! Idd een beetje respect voor elkaar! TS zal haar kinderen heus niet mishandelen! Iedereen moet doen waar hij/zij zich goed bij voelt! Hier leggen we haar niet vast, is ook niet nodig. Ze rolt nog niet in bed en gaat met haar 4 maanden gelukkig ook nog niet zitten of staan
Mijn smoeder kwam voor de geboorte van julia ook aan met dingen op de baby met de slaapzak vast te maken aan t matras. Laatst opperde ze t weer toen ik zei dat ze met het warme weer zo door t bed heen draait zonder slaapzak. Ik heb r helemaal niets mee en ze liggen ergens ongeopend hier in huis, heb geen eens een idee waar. Heerlijk toch als ik voor ik ga slapen ff kijk en ze is op haar buikje in slaap gevallen met kontje omhoog. Of als ik smorgens bij haar kom en ze staat me al vrolijk op te wachten met een.brede glimlach. Nee, niet mijn idee maar ieder zn voorkeur, wil t bij mijn dochter alleen niet hebben.
Ik heb mijn jongens nooit vast gelegd in bed. Ik moet zeggen dat ik het ook een eng idee vind om ze vast te leggen. En ik zie er ook geen meerwaarde in. Ledikantjes zijn na mijn idee veilig genoeg, en natuurlijk zaten hun handjes wel eens tussen de spijlen, maar ze kwamen zelf ook wel weer los. Onze zoontjes sliepen in het begin onder een dekentje, en natuurlijk lagen ze wel eens overdwars in bed, of helemaal boven in. Toen ze meer ging bewegen hebben we een zomer/winter slaapzak gebruikt. Zo heb je geen gedoe met dekentjes. En kunnen ze gewoon bewegen.
mijn dochter is ook weleens zittend in slaap gevallen, zag er zo schattig uit. heb haar wel even goed gelegd haha. leek me niet zo lekker liggen.
Vastleggen zou ik ook echt nooit doen! Mijn dochtertje gaat ook het hele bed door en is tegenwoordig een buikslaper. Ze ligt dus in een slaapzak zonder deken. Zo kan ze er niet onder komen. Ze gaat ook regelmatig staan, maar sinds ze ook weer zelf kan gaan zitten/liggen doet ze dit zelf. Soms moet ik haar even neerleggen. Niet echt een big deal eigenlijk. Beter als vastleggen vind ik.
Wat? Waarom? Het idee alleen al voelt heel.benauwend voor mij. Ieder zal.zeker zijn reden voor keuzes hebben, maar ik.heb het nooit gedaan en zal het ook nooit doen. Ik.weet.miet.beter.dan dat.het ook gevaarlijk.is.em.zoalsnis.beschreven de.kans.op.wiegendood.vergroot.
Absoluut niet! Vind ik echt zielig. Zelf draai je toch ook allekanten op 's nachts? Hier ligt ze regelmatig op buik of zij als ik ga kijken voordat ik zelf ga slapen. En als ze een keer wakker wordt omdat ze overdwars ligt of met haar voeten klem, dan begint ze te huilen en leg ik haar goed. Een zelf gemaakt systeem lijkt mij heel gevaarlijk, ik zou niet met een gerust hart kunnen slapen!! Er zou maar zo'n lint loskomen..
Ik heb het een tijdje gedaan toen dochter op haar buik kon draaien en niet meer terug. Ze werd in die tijd erg vaak wakker en dit werkte super! Ze was daarvoor gewend ingebakerd te worden en dit gaf haar heel veel rust. Ik deed het trouwens door een laken strak om het matras te binden, tot aan haar elleboogjes. Werkte perfect!
Dus vast leggen omdat ze anders gaan rollen?? Of te wel beperken in hun ontwikkeling Nee dankje mijn kinderen slapen beide al van af het begin op hun buik en hebben nooit op hun rug geslapen.
hier ook een dikke nee. zeker voor de onzin-redenen die TS noemt. onder de dekens komen?? gewoon deken erui. met een slaapzak hebben ze geen deken nodig. omrollen naar buik? lekker laten gaan. gebeurd niets en ze zijn sterk genoeg om hun hoofdje opzij te doen. sommige kinderen slapen gewoon liever op hun buik. ze moeten het kunnen oefenen en door ze vast te binden ,belemmer je ze hier in. handen/voeten in spijlen? nou en?? die krijgen ze er zelf wel weer uit hoor. en anders laten ze je het wel weten en zal je even je bed uit moeten. staan en niet terug kunnen? lekker laten gaan. is een fase en ook hier leren ze van. en anders kom je je bed maar uit om hem weer neer te leggen. vastleggen is schijnveiligheid en makkelijkheid van de ouders. het is niet voor niets in de meeste instellingen verboden. het is gevaarlijk en je belemerd de bewegingsvrijheid. en TS: wat als linten WEL los komen? of je kleine moet overgeven en overeind wil komen? echt onverantwoord.