Meiden, hoe ziet de slijmprop eruit? Bij mijn dochtertje verloor ik toen echt een "propje" met allemaal rood enzo. Nu heb ik telkens bij het na de wc gegaan een klein hoopje doorzichtig/gelig slijm op het wc papiertje zitten. Het is wel heel slijmerig dus echt afscheiding is het ook niet. Is dit ook een slijmprop?
Hey, Ja ik denk het wel. Ik had dat ook bij onze eerste. Bij het afvegen op de wc veel doorzichtig slijm.
Hai Dat kan idd je slijmprop wezen, sommige vrouwen verliezen hem in 1x en andere in delen Spannend Succes in ieder geval!
Jeetje zit er niets roods in?? Bij de eerste heb ik hem nooit gezien je schijnt hem dus in stukjes te kunnen verliezen of tijdens de bevalling. Maar dat van dat slijm schrik ik van want dat heb ik namelijk wel gehad.
ik heb vandaag precies hetzelfde als jou, ik heb het ziekenhuis gebeld en die zeiden inderdaad dat het een slijmprop is, t schijnt dat er niet altijd bloed bij hoeft te zitten! nu is het afwachten je baarmoeder bereid zich gewoon voor op de bevalling..
jep begon bij mij ook zo en toen ik weer lekker schoon in bedje lag braken mijn vliezen..... ik hoop dat je niet meer te lang op je bevalling moet wachten! toy toy toy!
Ook bij mij was het doorzichtig/gelig... Maar 1 sliertje bloed echt een klein beetje hoor... sterkte met de laatste loodjes... Catheleine
Misschien hele genante vraag maar dat slijmerige heeft een paar dagen geduurd en toen heb ik bijna geen afscheiding gehad een paar dagen en daarna (nu dus ) is het precies zoals ervoor. Herkennen jullie dit ook? Maar voor Topic opener spannend hoor nu weet je dat het dichtbij (kan ) komen
Ik verlies inderdaad ook ietwat gelig slijm, maar volgens mij is het toch afscheiding, want ik heb dat vroeger wel vaker zo gehad. Voor mij zou het ook redelijk vroeg zijn denk ik zo.