hallo, ik wil u wat vragen, ik heb sinds vanochtend ontzettende spierpijn in mijn bovenbenen, het lijkt alsof ik de marathon gelopen heb , ik kan me niet herrineren dat ik zwaar getild heb of verkeerd getild heb, ik ben nu bijna 12 weken zwanger, ook de spieren in mijn borsten doen ontzettend veel pijn, wat kan dit betekenen, moet ik me nu ongerust gaan maken? eerst dacht ik dat ik griep had maar verder heb ik geen verschijnselen van de griep, ik ben nu al sinds de 7 de week heel erg misselijk, soms gaat het een paar dagen heel goed om dan in alle hevigheid weer terug te komen, ik maak me toch wel ongerust hoor , niet zozeer omdat ik nog zo misselijk ben ,maar vooral om de spierpijn, heeft dat met de zwangerschap te maken, gaat het nu niet goed,?
Hoi rebecaa, Spierpijn heeft niet s met de zwangerschap te maken en ik denk eerlijk gezegd dat de griep nu komt of nu gaat doorzetten. Heb je koorst? Maak je geen ozrgen kan geen kwaad, kindje zit goed beschermd bij jou! Imke
hoi imke, nee, ik heb geen koorts, ik snap er echt niks van,doet zoveel pijn het zit in allebei de benen kan heel moeilijk lopen. ik heb een griepprik gehad, maar dan kan ik toch nog wel de griep krijgen natuurlijk maar het voelt niet als griep, ik weet het ook niet, het is wel heel pijnlijk de spierpijn in de borsten komt dat dan van de zwangerschap?omdat ze groeien?