Zonet was ik bij de blokker en nam ik een dukatenfoldertje mee. Ik zag dat er een combi-kinderwagen instond voor 139 euro!! Je kunt er gewoon de bak op kwijt en je kunt er een buggy van maken ook ziet hij er niet verkeerd uit. Ik was benieuwd of iemand ervaring heeft met deze wagen? Groetjes Leonie
hoi leonie, Ja uit boeskool stad , ben hier niet geboren hoor, ben eigenlijk een Enschedese!Woon sinds 98 in Oldenzaal, wel gezellie hier hoor! Woon je ook in Oldenzaal?
Ik heb het zelfde type (overigens laatst bij d etos was de zelfde) alleen een andere naam. Ik kan zeggen de wagen is heerlijk ik ben er heel blij mee
OW En dan nog iets ... ik kreeg een meeltje van blokker en er zijn magazijn verkopen in de jaarbuurs in utrecht, en daar kost de zelfde wagen 99 euries... dus mocht je het tripje er voor over hebben zou ik dit weekend naar de jaar buurs gaan, ik zal de link even opzoeken (als het niet gewoon op de site staat.)
http://www.blokker.nl/flashfolder.asp?folderID=27 Het staat overigens ook op de site zelf .... succe!!!
Is helaas een beetje te ver uit de buurt, maar in iedser geval bedankt!! Nog meer mensen ervaring met deze combiwagen?? Groetjes Leonie
Ik heb hem dus bij Etos gekocht. Heb hem nog niet gebruikt, maar ben wel al enthousiast (zie topic Etos kinderwagen voor 180 Euro). Groetjes Vera
Toevallig zag ik hem ook in het dukatenboekje staan. Wagen ziet er goed uit en is zeker niet te duur. Maar we hebben al een andere op het oog wel wat duurder maarja meestal is hetgene wat je net leuk vind weer eens duur
Ja wij hebben ook de Quinny Speedy op het oog maar vond die van blokker er zeker niet slecht uitzien!! Daarom was ik ook beniuewd of er mensen zijn die mij er iets over kunnen vertellen?? Groetjes Leonie
Zoals ik al eerder zei. Het is een prima wagen. Zeker voor die centen. Ik heb de look a like zie album en hij is echt heerlijk in gebruik. Vind hem ook lekker rijden Danischa ligt er 2 tellen in en is dan vertrokken Dus ook zij vind hem lekker : ) Hij is super wentbaar voor mij, kan makkelijk met een hand bestuurd worden. Tja . wat wil je nog meer weten?
Hoi Die heb ik dus ook gehad vind jij niet dat die bak zo smal is. Dat is ook de voornaamste reden dat ik hem weg heb gegaan ik vond het trouwens ook wel een heel gedoen om die bak er weer op te krijgen. Maar voor dat geld is het een leuke wagen. Ik zweer bij de tetonia nu echt een super wagen.
nee nie echt mijn indje woog 1756 gr toen ze er voor t eerst in lag gebruik hem nu nog als buggy plat. want nu word ze wel wat groot indd
Wij hebben de wagen van de blokker ook al staan. Ik heb er toen al een rondje mee door het winkelcentrum gereden. Omdat het de laatste was namen we het showmodel mee. Wij vinden hem in ieder geval heerlijk rijden. Nu is het wachten op de kleine dan kunnen we hem echt gebruiken. Wij zelf zijn er helemaal gek op, was ook wat we zoeken. En vooral de prijs is erg leuk, het kost allemaal al genoeg.
Ik las ergens dat je er ook een maxi cosi op kunt zette weet iemand er meer vanaf???(op de bebiesfirst) van blokker
Dat zat ik me ook af te vragen, heb hem van de week zien staan bij de Blokker, en het is echt een mooie wagen om te zien!
ja ik ook vandaag heb wel de dukaten enz maar las ergens dat er wel een maxi cosi op moet kunnen vind die bak zelf erg fijn want ze mogen ook niet al te lang in de maxi cosi, maar ze willen wat zien op een gegeven moment dus een maxicosi is wel handig!!! maar dan moet je wel weten hoe en welke en da weten ze bij de blokker vast niet!!