zoals de titel al zegt is ons meisje elke nacht op hetzelfde tijdstip half wakker. ( 04.00 uur) Als ik haar dan een speentje geef is het in principe goed alleen is ze elke 10 minuten haar speen kwijt Dat betekend dus dat ik elke keer terug kan..... Ik heb haar ook geprobeerd om even te laten huilen maar dan is ze klaar wakker. Heel soms slaapt ze wel verder met haar speen of wordt ze niet wakker. iemand ideeen hoe ik dit het beste aan kan pakken?
Ik geef mijn zoontje gewoon eten (bv) en daarna ronkt hij weer heerlijk verder. Dus misschien heeft ze echt honger? En anders zit er niks anders op dan de speen er telkens in te doen vrees ik..
vind het ook niet erg dat ze wakker wordt hoor!vind het ook al heel knap dat ze al zo goed slaapt, maar vind het zo sneu voor haar,want ze wil dan echt verder slapen maar doordat ze haar speen elke keer kwijt is lukt het haar niet. Honger heeft ze ook niet,want heb al geprobeerd om haar eten te geven maar dat wil ze niet. En wat ik er misschien ook nog bij moet zeggen... voorheen sliep ze wel heel de nacht door!.
Misschien een spuugdoekje door het speenringetje doen of een knuffeltje, zodat ze hem zelf weer kan vinden?
ik had precies hetzelfde.. vanaf 1,5 maand tot 3 maanden sliep ze door, vanaf toen eerst 1x per nacht wakker.. daarna 2x daarna 3x en nu is ze 8 maanden en de nachten zijn nog steeds rommelig.. ga jer gemiddeld 2/3 keer uit maargoed, gewoon steeds speen er in doen en vaak gaat ze dan wel weer slapen maar soms is ze ook helemala hysterisch
Ik heb een speen zonder ring die hij altijd in zn mondje heeft en daarnaast nog een speendoek ( die groen/blauwe met labels van het bekende baby warenhuis hihi) binnen handbereik liggen. Hij had al heel snel door dat als hij zn tut kwijt was hij dus het doekje kon pakken met de daar aan hangende tut en voila mijn probleem was opgelost hihi. Nou ben ik wel bang dat jou meisje daar nog iets te jong voor is maar je zou al wel met zo'n doekje kunnen oefenen zodat ze het doekje met de speen gaat linken. Voor de rest is het doorzetten helaas, ik heb ook nachten gehad dat ik er wel 100 keer uit kon voor het tutje. Groetjes kim
Herkenbaar en veel kids beginnen daarmee rond die leeftijd o.a. mijn zoontje en die is nu nog bezig de gouden tip heb ik dus niet sorry... succes!
doorzetteen doorzetten doorzetten en vooral niet uit bed halen!!we hebben t hier ook gehad en sinds 2 weken gaat het eindelijk goed en wordt ze zelden wakker(voor hoelang dat weet ik niet haha) maar wij hebben dr nooit uit bed gehaald en gewoon lekker ingestopt speentje gegeven en aai over de bol en tja soms moesten we er idd wel om de minuut eruit op een gegeven moment hebben we ze telkens iets langer laten liggen bv telkens een minuut erbij....en t gebeurde dus weleens dat ze gewoon weer in slaap viel(erg moeilijk hoor)klag dan altijd maar met kussen over mn oor haha!!en nu gaat het dus al even goed!! maar...ieder kindje is anders dus zoek gewoon wat het beste is maar probeer t niet te gezellig te maken snachts(al is 2 maanden nog erg klein om ze te verwennen hoor!!) succes ermee en t komt echt wel goed hoor!! liefs jeanne
Bij ons hielp het ook heel goed om zo'n wit spuugdoekje van de hema door een speen zonder ring te doen. Het is even frummelen om hem erin te krijgen, maar het speente rolt zo niet meer goed weg en is veel makkelijker terug te vinden. Er zijn trouwens ook speciale speenknuffels (was geloof ik ooit het beste idee van Nederland!). Succes!