Hallo dames, Morgen hebben we de 20 weken echo, het schiet al op zeg! En nu kunnen we aangeven of we wel of niet het geslacht willen weten. En wij zijn ontzettend aan het twijfelen! Mijn vriend wilt het niet maar als ik het wel graag wil wilt hij het ook wel, en ik, ik weet het niet! Het ene moment zeg ik ja ik wil het zooo graag weten en de andere x wil ik het niet weten! Maar morgen schiet natuurlijk al op, geen tijd voor getwijfel meer! Wat waren jullie redenen om het wel of niet te willen weten? Misschien dat ik zo wat meer duidelijkheid in mijn twijfel krijg Liefs Sil
Die keuze zul je toch echt zelf moeten maken. Wij willen het wel weten, omdat dit bijvoorbeeld met aanschaf kleding wel wat makkelijker is. Maar als het niet te zien is, dan is het jammer is onze instelling (bij 20-weken echo niet goed te zien, over ongeveer 2 weken moeten we weer terug omdat ze ook nog wat willen checken voor het hartje) Wat je zou kunnen doen is vragen of de echoscopiste het op een briefje wil schrijven en in een enveloppe wil doen. Dichtplakken en vervolgens kun je later alsnog besluiten of je het wil weten of niet (maar ja, als dat in mijn kast zou liggen, dan zou ik toch willen kijken, nogal nieuwsgierig aangelegd)
Wij hebben besloten om het niet te willen weten. Misschien is het inderdaad wel makkelijker met kleding, namen en de kamer, maar het is ook zo'n ontzettend grote verrassing als het geboren wordt. En uiteindelijk is maar 1 ding echt belangrijk en daar is de 20 weken echo natuurlijk voor bedoeld. Maar beslissen doe je inderdaad altijd zelf, soms is het handig wanneer je vriend/man zich zo makkelijk bij jou aanpast, maar in dit geval zou een eigen mening voor jou de doorslag kunnen geven. Vraag hem anders nog eens wat hij zelf zou beslissen.
Wij willen het ook niet weten, dit omdat het als verrassing veel leuker is. maar na de 20 weken echo ben ik toch wel nieuwschierig geworden. - omdat aan mijn vriends kant alleen maar meisjes zijn geboren. - omdat hier in 2 straten bij ons al 5 jongens zijn geboren en maar 2 meisjes. dat zijn de redenen wat mij nieuwschierig maakt om het wel te weten. Maar heb met 26 weken nog pretecho dus kan altijd nog goed over nadenken tot die tijd.
Wij hebben het op een briefje meegekregen in een gesloten envelop. Ik wilde het niet weten mijn man eigenlijk wel maar tijdens de echo wilde hij het niet meer weten..... (Hij vond het zo al speciaal genoeg) Op een briefje mee gekregen voor een keer gezellig op de bank eens te bekijken. Een extra verassingselement. Maar die wens is niet meer gekomen. Uiteindelijk opengemaakt 1 dag nadat Toon geboren is. (Waar de familie bij was) Ze hadden het goed.
Hoi, wij wilden het wel weten, omdat wij beiden geen personen zijn die tegen onzekerheid kunnen. We willen allebei graag weten waar we aan toe zijn. We zijn niet zo van de verrassingen. Ook staan we hier vrij nuchter in en zeggen al vanaf het begin: uiteindelijk is het toch al bepaald bij de bevruchting. Over 20 weken is het niet veranderd. We zijn nu net zo blij met de uitslag i.v.m. de bevalling over 20 weken. Inmiddels weten we sinds 2 weken dat we een dochtertje krijgen. Ik merk dat ik het nu heel handig vind dat ik het weet. Ik kan gerichter "praten" tegen en over mijn dochter. En ook t.o.v. de inrichting van de babykamer/kleertjes/namen/geboortekaartje is het handig. Maar uiteindelijk is het toch heel persoonlijk! Sommige mensen vinden het erg leuk om te wachten tot de geboorte... Wel lijkt het me belangrijk dat jullie hier samen 1 lijn in trekken. Het lijkt me erg onhandig dat de een het wel weet en de ander niet. Ik denk dat je je dan toch een keer verspreekt. Maar misschien zijn er wel mensen hier die daar ervaring mee hebben. Ook kun je in jullie overweging meenemen of jullie het aan anderen willen vertellen en hoe goed jullie eventueel jullie mond hierover kunnen houden. (zouden wij nooit kunnen.....) Denk er nog even goed over na en laat het anders morgen gewoon op je af komen....Uiteindelijk blijft de uitslag toch hetzelfde: nu maar ook over 20 weken. Misschien kan de vk wel kijken, maar de uitslag voor zich houden tot jullie er zeker van zijn? Weet niet of dit een optie is hoor. Ik hoop dat ik jullie iets verder heb kunnen helpen. En het allerbelangrijkste is de medische uitslag. We waren met die positieve uitslag het meest blij. En houdt rekening met de mogelijkheid dat de vk het niet kan zien. Dit heeft mijn vriendin ook meegemaakt en was voor haar een behoorlijke teleurstelling. Het allerbelangrijkste: geniet van die 45 min. ongestoord naar jullie kindje kijken! Het is geweldig! Xx Susan
Heey! We weten het: Een meisje Althans voor 90 % zeker Ze wilde niet mee werken met de echo! En voor zover bekend is alles goed! Ze loopt mooi op schema en wij zijn helemaal happy! Liefs Silvia