Onze tweede is onderweg en ik ben druk op zoek naar een nieuwe babyfoon. 1 met 2 zenders en 1 ontvanger Maar ik kan het niet vinden! Iemand een tip? Bedankt meiden! ps Liefst 1 die geen 200 euries kost
Avent heeft er een, dacht de dbx-82 (of zoiets). Was laatst in de aanbieding bij Wehkamp. Wij hebben heb gebruikt, maar waren er niet heel tevreden mee. Het is namelijk gewoon analoog en dus met storingen en gedoe. Voor zover ik heb begrepen bestaat er echter geen variant in digitale technologie. Achteraf hadden we beter óf een tweede babyfoon kunnen kopen die niet zo stoorde óf er één op de gang neerzetten.... Tanja
dank je, ik heb hem inderdaad gevonden met google over dat op de gang zetten, ik ben zo bang dat ik de baby straks niet hoor of te laat hoor, waardoor mijn dochter dus ook al wakker is mensen die daar al ervaring mee hebben?
Daar ben ik ook wel benieuwd naar!!! Weet iemand ook of je 2 dezelfde babyfoons kan gebruiken en dan 1 ontvanger? (Ik bedoel dus op allebei de baby/kinder kamers een zender en beneden 1 ontvanger)
ik had dus ook die dbx-82 maar het was echt een onding, we hebben 'm 1 x gebruikt. Nu hebben we gewoon 2 losse babyfoons, dat bevalt prima.
Hey, Deze heeft mijn vriendin en die was erg tevreden mee. Ik heb het zelf ook gezien en het beeld was erg mooi DIGITALE draadloze Babyfoon, 4voudig(quad) display, 3.5"LCD!
Ik ga ook een babyfoon kopen. Maar ik ga absoluut geen digitale babyfoon kopen.. Een analoog of stekker babyfoon. De stralingen die de babyfoon (digitaal/dect) geeft is erg schadelijk voor het kindje. Dagelijks worden we blootgesteld aan al die stralingen. Maar voor een baby die nog moet ontwikkelen is directe straling in de kamer erg schadelijk.
Vriendin van me is erg blij met haar alecto dbx -82 (is niet van avent). Vooral ook vanwege het verre bereik. Hoor haar nooit klagen over storingen. Ik heb een dect. (98 geloof ik) en was er erg tevreden over. Heb dezelfde erbij gekocht voor baby nr. 2. Ik heb geen ervaring met wakker wordende kids; maar mijn oudste slaapt op de zolder dus dat scheelt. Ik vond het eerst maar niks dat ze naar de zolder moest; maar toen de baby kwam was ik er ineens heel blij mee, want zo heeft ze nooit last van de huiltjes van de baby. Ze zou van haar middagdut anders zeker wakker worden van haar broertje.