Graag tips: Opknappen schommelstoel

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door FB1984, 31 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Hallo Lady's,

    Ik zou graag wat tips willen. Ik heb onderstaande schommelstoel thuis staan. Dezelfde als op de foto alleen is hij lichtbruin.

    Ik wil hem sowieso gaan schuren en netjes wit gaan verven.
    Alleen 1 probleempje. De zitting is kapot aan het gaan :$
    Het is het zelfde materiaal als de rugleuning. Zal ik er een plankje in de zelfde vorm op leggen/vastmaken.
    En dan een kussen erop?
    En hebben jullie ook een idee hoe ik een kussen vast kan maken aan de rugleuning?

    Ik heb zelf al zitten denken aan een kussen die je ook buiten op je tuinstoelen legt. En deze dan een beetje pimpen met een leuke nieuwe stof. Alleen ik ben dus zelf echt niet zo handig... Na ja beter gezegd, helemaal niet!!:D

    Ik hoor graag jullie ideeën. Want vind de stoel zo gaaf en wil m graag in de babykamer zetten....
    Alle tips zijn welkom!!!

    Liefs F
     
  2. Bessy

    Bessy Actief lid

    18 jan 2008
    191
    0
    0
    Amsterdam
    Als je erg aan deze stoel gehecht bent, zou ik eens op zoek gaan naar iemand die in dat soort reparatiewerk gespecialiseerd is. Want dan lijkt het mij zonde om er zelf aan te gaan prutsen.

    Ik heb de schommelstoel die op mijn babykamer stond, laten spuiten bij een autospuiter en dat is echt supermooi geworden..dat had ik zelf met verf nooit voor elkaar gekregen.
     
  3. Yolanthe

    Yolanthe VIP lid

    Ik zou ook inderdaad naar iemand gaan die er verstand van heeft! Want een plankje erop maken klinkt niet heel erg mooi. Spuiten wordt ook veel mooier dan verven,daar zou ik ook niet aan beginnen.

    Het kussen: een stuk schuimrubber op de markt kopen in de goede vorm snijden. Leuke stof kopen en er heen vast naaien. Dan nog een aan beide kanten bandjes eraan vast maken zodat je het aan de achterkant kunt strikken. Dat is nog wel te doen, ben ook niet heel erg handig, maar dit is niet onmogelijk!
     

Deel Deze Pagina