X-benen

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Skye, 25 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Skye

    Skye Niet meer actief

    Als mijn dochter in haar nakie staat (met kleren aan zie je het niet), dan lopen haar bovenbenen normaal, maar vanaf haar knieen lopen haar onderbenen iets naar buiten. Met kleren aan zie je het niet eens, dus het is niet heel erg.

    Maar nu las ik laatst ergens dat het voor kinderen van rond de 2 jaar juist heel normaal is dat ze X-benen hebben ivm de groei. En dat dit weer bijtrekt naarmate ze ouder worden.
    Weet iemand of dit echt zo is???
     
  2. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Ja, dat is zo :)
     
  3. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    klopt hoor zag het laatst ook op het plaatje bij het cb
     
  4. Skye

    Skye Niet meer actief

    Ow gelukkig hihihi!! Dat is weer geruststellend!
     
  5. Diadeem

    Diadeem Fanatiek lid

    2 feb 2008
    4.378
    0
    0
    Mijn oudste dochter had heel erg o-benen. En dat is rond 2 en half jaar in een paar weken tijd helemaal weggetrokken!! Is heel handig in de onderkleding, is ineens allemaal te kort;). Ik had het zelf eerst niet eens door maar alles was ineens te klein, kwamen we tot de ontdekking dat ze mooie rechte benen had gekregen. Dus komt vast goed met je dochtertje!!;)
     
  6. Mamma van Finn

    Mamma van Finn Actief lid

    23 feb 2010
    451
    0
    0
    NULL
    NULL
    Op het cb hebben ze dit ook een keer tegen mij verteld, eerst krijgen ze o-benen, daarna x-benen en daarna komt het allemaal goed :).
     

Deel Deze Pagina