Bij de huisartsen in Nederland doen ze nog weleens moeilijk over zofran. Wie van jullie heeft het tegen de misselijkheid gebruikt en hoe kreeg je dit middel? (Huisarts, Gyn., internet) En hoeveel mg was dat dan per dag (tabletten)?
Ik gebruik 16 mg zetpillen. 1 per dag heb ook gewone tabletjes van 4 mg. als ik goed wakker word neem ik geen zetpil maar zodra ik misselijk word een gewone tablet (of 2)
Ja klopt Bij de vorige zws uiteindelijk na heel veel gedoe van een gyn gehad. Was niet protocol en op eigen risico enz 1x recept ervoor gehad en daarna via huisarts herhaald. huisarts werkte goed mee gelukkig. En nu bij deze zws gelijk naar gyn gegaan en kreeg gelijk zofran
Hoi, op facebook is een besloten groep van vrouwen met HG. Daar zitten redelijk wat zofran gebruikers bij. Als je wilt kan ik je het adres van de groep pb-en? Je kunt ook zoeken op praatgroep steunpunt hyperemesis gravidarum. Volgens mij mag de huisarts het niet voorschrijven, de gyn wel. Sowieso is het verstandig om een verwijzing te hebben als je zo misselijk bent dat je aan zofran denkt. Via internet zonder recept zou ik echt niet doen, je weet dan niet wat je krijgt en er zitten serieuze contra-indicaties aan zofran voor bepaalde mensen. Dat is wel iets wat je door een arts wilt laten beoordelen.