Hallo dames, Even een vraagje over een babyfoon, ik heb al gezocht in oudere topics, maar heb nog geen antwoord op mijn vraag kunnen vinden. Ik weet niet goed welke babyfoon ik moet aanschaffen dus ik hoop dat jullie mij kunnen uitleggen waarom je voor die hebt gekozen die je hebt gekozen of die je op het oog hebt. Waar moet ik op letten bijvoorbeeld... Alvast bedankt voor de reacties ... Groetjes!
Ik heb gekozen voor de alecto dbx-88. Bij kieskeurig. nl kwam deze als beste uit de test en vond de prijs ook erg meevallen. Er zitten super veel functies op maar belangrijkste vonden wij dat het een dect is en dus niet af te luisteren is. Wij vonden het toch er lastig want er zijn zo veel van die dingen.
Wij hebben ernaar gekeken dat ie digitaal is dus dat wil zeggen dat andere babyfoons in de buurt er niet op storen. Je hoort dus alleen je eigen kindje erop. Wel zo prettig lijkt ons. Verder heb ik gekeken naar ervaringen van anderen op site www.kieskeurig.nl Ik heb zelf vaker negatieve verhalen gehoord over Philips babyfoons dus ben dat merk viel voor mij al af. Mbt Alecto heb ik veel goede dingen gelezen en gehoord. Bij Alecto heb ik gekeken naar de DBX 85 en 88. Het verschil is dat je op de 88 nog wat slaapliedjes erop hebt zitten en display dat kamertemperatuur aangeeft. Vinden sommige mensen wellicht handig maar ik vind al dat soort extra's wat overbodig. Bovendien het scheelt een hoop extra geld. Dus daarom hebben we voor de DBX 85 gekozen. Heb hem via electrokoopjes.nl (een online shop)gekocht. Scheelde ook nog best veel met de prijs in de winkel. Via kieskeurig.nl kan je zien waar een product t goedkoopst is. Wel handig dus! En 2 dagen nadat ik hem besteld had werd hij met pakketservice al afgeleverd. Goede service dus! Hoop dat je hier wat aan hebt. Succes met uitkiezen van een babyfoon! Groetjes, Baby4me
Hoi, Wij hebben de Luvion camera babyfoon, is wel wat duurder maar ik vind het zoooooo fijn om mijn kindje te kunnen zien als ie slaapt en ik niet in de kamer ben. Hij heeft ook infrarood, dus het maakt niet uit of het donker is. Deze is niet dect, maar is erg storingsvrij. Wij hebben nl een heel erg afgeschermd huis (problemen met gsm etc) en deze babyfoon stoort niet en heeft geen problemen met ontvangst. Groetjes Rosa
Wij hebben de Elro babyfoon met camera en net als hier boven al staat, echt ideaal, kan het iedereen aanraden. Die zijn trouwens regelmatig in de aanbieding bij de bouwmarkt en dan is het verschil met een gewone babyfoon echt niet zo groot. Hij is redelijk storingsvrij, al moet je wel even opletten waar je hem neerzet. Ook met day- en nightview. Ik vind het heel makkelijk dat ik gewoon beneden even kan kijken hoe ze erbij ligt en niet om de haverklap naar boven kan.
Wij hebben een philips scd499. Deze heeft ook melodietjes erop en geeft de temperatuur aan. Via de postbank rentepunten kun je deze veel goedkoper krijgen dan in de winkel. Winkelwaarde ligt rond de 150 euro dacht ik. Wij hebben hem voor ongeveer 80 euro. Dat scheelt wel. We zijn er heel tevreden over. Succes met jullie keuze en fijne zwangerschap verder! Anouk
Wij hebben voor de Alecto DBX-82 gekozen omdat deze uitbreidbaar is met een tweede babyunit. (de DBX-83) JE stelt dan elke unit af op een ander kanaal en zo kun je 2 kinderen ontvangen op een ouderunit.. Erg handig..
tip: De Alecto DBX 88 is nu in de aanbieding bij Conrad (www.conrad.nl)(goede service weet ik uit ervaring) Hij kost nu 69,95 dus dat is wel een koopje t.o.v. prijzen bij bijv Babydump etc
Ik heb een elec, deze is gelijk aan de alecto dbx-88. Super ding. Geen rare ruisjes etc. Je kan terug praten (is nu nog niet nodig maar straks vast wel), www.elec.nl
Super ding idd Alleen hij is heel snel leeg en duurd een eeuwigheid voordat hij is opgeladen. Maar dat neem ik voor lief hoor Geen rare ruisjes ofzo. Hoor alleen mijn zoontje en die niet van de buren ofzo
Nog even ter aanvulling, die babycamera die ik heb van Elro is trouwens ook DECT en kost rond de 100 Euro.
heb ik ook over gelezen dat de batterijen die erbij zitten snel leegzijn. oplossing is om sterkere batterijen bijv. 2400 mah batterijen te kopen, oplaadbare bijv en die erin te doen.
Wij hebben ook de alecto dbx88 gekocht. Op deze site en kieskeurig.nl gekeken naar de reviews en dus tot deze keuze gekomen. Het is iig de moeite waard om op internet prijzen te vergelijken. Wij hebben hem gister bij kinderstoelje.nl opgehaald in Naarden (waren in de buurt) en daar was ie 68,00 euro terwijl ik hem ook voor 119,00 heb zien liggen!
dbx 85 en dbx 88 van alecto zijn topbabyfoons geen andere kids erop geen storingen geen gekke dingen indd de 88 is veel sneller leeg maar kun je indd sterkere batt in doen
IK heb ook even bij mijn broer geïnformeerd en hij heeft een babyfoonfunctie op zijn telefoon (Siemens), hij is er erg tevreden mee. Dit heeft hij direct aan mijn ouders verteld en ik krijg die van hen voor mijn verjaardag ... Zie nu ineens de typefout in mijn onderwerp Nogmaals iedereen bedankt voor het meedenken!