Ik kan 2e hands een Quinny speedi kopen. Model 2007 incl reiswieg voor 200 euro. De kinderwagen ziet er nog super uit. Wat zijn jullie ervaringen met de wandelwagen inzet. Ik heb nu ook een Quinny ,maar dat is echt een oud model en die wandelwageninzet is aan de achterkant met een riempje. Ik vind dat mijn zoontje daar niet goed rechtop in zit en je moet heel vaak dat riempje opnieuw aantrekken. Ik hoor graag jullie ervaringen.
Volgens mij is mijn Quinny Speedi ook uit 2007 en ook ik moet hem met dat riempje omhoog zetten en baal er ook van dat ze niet helemaal rechtop kan zitten.
wij hebben een bijna nieuwe speedi gekocht van okt. 2007. is gebruikt van maart 2008 t/m mei 2008. wij betaalden 350 euro, dat was incl.: -onderstel met mandje -wagenbak (dreami) met toebehoren -buggyinzet met zonnekap en voetenzak -verzorgingstas -regenhoes -maxicosi met speeltje alles in uitstekende staat. ietsje duurder dan de jouwe, maar wij hebben een topline-uitvoering (papillon) en er zat meer bij. nieuw was het meer dan 850e geweest. (bon zat erbij) ik denk dat jouw 200e een goede deal is, als alles er nog keurig uitziet. succes!
ik denk dat dat nog niet veel veranderd is. Ik heb er 1 van 2008 . Ik heb me voorgenomen als ze straks wat groter is en echt rechtop wil, dat ik zelf wat in elkaar knutsel om haar wat rechterop te krijgen. Voorlopig met voetenzak erin en nu ze nog zo klein is hoeft het nog niet.