Wie van jullie heeft ervaring met de duowagen van kees? We willen de K2 kopen, waarbij twee kindjes naast elkaar kunnen zitten. Die kan namelijk helemaal plat, heeft een verstevigd nestje en is ook nog betaalbaar. Ik kan hem alleen in een enkele winkel op voorraad vinden om een testrit te maken. We hebben nu een mutsy single spoke. Heerlijke wagen. Nu las ik over de duo seat. Maar past deze alleen op de urban vesie of ook op de single spoke? En wie het ervaring met het vervoeren van een jonge baby in de duoseat?
de duoseat past alleen op de urban. niet op de single spoke. tenminste hij past wel dat is het niet, maar het frame kan het niet aan. je hebt kans dat het frame knakt en dan heb je geen garantie meer.
Daar heb je helemaal gelijk in. Ik zie wel vaker mensen lopen die hem op de one spoke hebben zitten. Dus een paar weken geleden de fabrikant maar eens gebeld, maar die zei gelijk doe het niet want het frame is er niet op gemaakt en de balan is niet goed genoeg. Door de luchtbanden en de kleine wielen vooraan kan het gebeuren dat het frame omvalt of door breekt. Mutsy heeft dit laten testen en het kwam niet door de keuring heen.
Wij stonden voor het zelfde dilemma. Wij hebben nu voor het eerste jaar voor een goedkope duowagen van Kees gekozen (maar dan de achter-elkaarversie) omdat ons kleintje dan goed plat kan liggen en schaffen waarschijnlijk daarna de Mutsy duoseat aan. Want daarin ligt de kleine in een soort kuil.
Okee, geen duoseat dus. Uk moet wel goed plat liggen, en als ik al termen als doorbreken hoor ben ik gelijk klaar. Dan zoek ik nu dus alleen nog mensen die ervaring hebben met de twee naast elkaar versie van kees. Een achter elkaar wagen kunnen we lenen van mijn schoonmoeder, maar ik vind het niet prettig rijden. Dus ervaringen zijn erg welkom.