De naam uitkiezen vond ik het moeilijkste van alles. Ook omdat je bepaalde associaties erbij hebt. mijn man vind bijvoorbeeld kim een leuke naam, er is ook niets mis mee hoor maar ik heb er bepaalde associaties bij waardoor ik mijn dochter nooit kim zou noemen hoe lossen jullie zoiets op? kies je dan niet voor die naam of zet je het van je af en kies je die naam toch?
tja er zijn zo ontzettend veel namen... Dus als ik er niet zulke prettige associaties bij heb, komt de naam automatisch op mijn 'nee' lijst en wordt er verder gezocht.
Ik ben hier heel strikt in. een negatieve associatie is onmiddelijk nee... het hoeft zelfs niet per se negatief te zijn... Ik wil héél graag een frisse naam, waar (voor mij) geen verhaal aan vasthangt. Veel succes
Hier ook, bij een negatieve associatie kies ik echt een andere naam. Sowieso vind ik de naam dan ook meteen niet meer leuk. Andersom kan 't ook voorkomen (bij mij iig), dat ik een naam in eerste instantie helemaal niet zo leuk vind, maar dan iemand leer kennen die zo heet en wel heel leuk is. De naam vind ik dan meteen ook een stuk leuker.