Hallo allemaal, Ik heb waarschijnlijk afgelopen donderdag of vrijdag mijn eisprong gehad. Zaterdag en zondag was mijn temp hoog: 37.0 en 36.9 Nu is vandaag mijn temp maar 36.6 Kan dit al een zogenaande ´innestelingsdip´ zijn? Zo kort al na de eisprong? Ik weet wel dat ik een korte luteale fase heb.. Deze is meestal tussen de 10 en 12 dagen bij mij Mijn cyclus varieert van 28-31 dagen, maar mijn eisprong is bijna altijd rond dag 18 Iemand die hier zelf ook ervaring mee heeft?
Innestelingsdip lijkt me sterk. Een bevrucht eitje doet er een aantal dagen over door de eileider te reizen en in de bm terecht te komen. Daar zweeft ie nog een tijdje rond voor het innestelt. En mijn luteale fase is 8-10 dagen, ben beide keren direct eerste vrijpartij zwanger geraakt.
Een innesteling lijkt me ook erg vroeg. Een LF van 18 kan volgens mij wel... ik ben namelijk op dag 18 zwanger geraakt... Bij mij varieerde mijn LF en cyclus wel wat (zie onderschrift.) Een LF van 18 is dus niet te kort hoor! Succes met zwanger worden!
Dank jullie beide voor de reactie. Het lijkt mij ook erg snel, maar heb ondertussen op internet gezocht en lees op sommige sites dat de innestelling al vanaf 4 dagen na de bevruchting plaats kan vinden. Weet niet zo goed wat die temp. daling anders kan betekene Afwachten maar... Arnoe, Mijn LF is geen 18 dagen, maar tussen de 10 en 12 dagen. Mijn eisprong is meestal op dag 18 bedoelde ik, daarna duurt het dan dus 10-12 dagen voordat ik weer ongesteld word, terwijl 'normaal' ongeveer 14 dagen is zeggen ze.
@ Chenoa - Sorry ik heb het verkeerd opgeschreven Mijn ei was ook op dag 18 en mijn LF (tijd tussen ei en NOD) 10 a 12 dagen. Op 11 DPO testte ik al heel vet positief! Ik heb het nog even nagekeken, mijn innesteling vondt plaats op dag 6 Daar had ik een duidelijke dip. Jeej hopelijk heb jij binnenkort ook een mooie test in je handen!
Ben blij te lezen dat ik niet de enige ben, en dat Marieke ook zwanger is geraakt met een korte LF. De mijne was altijd 14, na mijn MK meestal 10 of 11. Ben nu weer gestopt met de pil (heel even geslikt) en hoop dat mijn LF nu weer gewoon 14 is. Ik hoop dat je snel zwanger bent!!!
@ Arnoe: Geeft niet! Dankjewel.. Dan is mijn situatie zo'n beetje vergelijkbaar met die van jou... Die innestellingsdip, duurt dat 1 dag? Dan zou morgen dus mijn temp weer hoog moeten zijn? Hoop idd ook eindelijk een keer een positieve test te krijgen, maar durf niet goed te hopen, ben bang voor weer een teleurstelling @baby90: Thnx voor je reactie.. Fijn als je weet dat er meer mensen met het zelfde 'probleem' zijn.. Hoop dat jij ook snel zwanger bent!
Ja de dip duurde 1 dag. Hieronder kan je mijn kaartje zien. Die is vrij duidelijk! Temperatuurkaart met duidelijke dip
Dankje! Hoop dat mijn temp morgen ook weer hoog is dan En jij nog gefeliciteerd met je zwangerschap natuurlijk!