Hallo Meiden, Zoals de titel het al zegt: Mijn zoontje van bijna 8 maanden, is al te groot voor het babybadje. Zijn beentjes steken al over de rand heen. En zelf zitten in het badje wil ook niet, want dan valt hij weer om. We hebben zelf geen bad thuis, alleen een douche. Dus dat wil ook niet. Maar er moet toch een oplossing zijn, hoe mijn zoontje wel heerlijk kan badderen?? Wie heeft een tip of idee? Alvast dankjewel..
misschien een bibabad aanschaffen? Deze wil ik ook op den duur gaan aanschaffen wij hebben ook geen bad. Babydump verkoopt ze weet ik en misschien marktplaats
Hij kan dus nog niet zelfstandig zitten? Anders kun je hem gewoon in de douchebak zetten. Je hebt volgens mij ook zitjes die je met zuignappen aan de muur van de douche vast kunt maken....dat is misschien nog iets. Of een grote teil kopen bij een bouwmarkt
Zitje aan de muur met zuignappen? Dat is ook wel handig, maar zal die een kindje van 9 kilo kunnen houden?
Ik neem mila mee onder de douche sinds ze zelf goed kan zitten!! Ideaal, nu moet ik er wel bij zeggen dat onze douchebak zo goed als plat is dus er staat geen water in de bak!
Toen Ayla nog niet goed zelf kon zitten, zette ik haar in badje toch gewoon op haar billen en hield haar dan vast. Oh, en er staan echt wel bibabaden op Marktplaats hoor, ik heb net nog gekeken.
Wij hebben een bibabad via marktplaats gekocht, maar gebruiken hem eigenlijk nooit.... Interesse??? Hier ging ik altijd met haar onder de douche en hield ik haar vast. Moet je wel met z'n tweeën zijn, want je man moet hem dan ophalen en afdrogen of je moet hem zolang ergens in een handdoek gewikkeld neer kunnen leggen??? Sinds kort zet ik haar gewoon in de douchebak, laat de douche gewoon lopen en wat speeltjes onderin. Wel vorige week een antislipmat gekocht, aangezien ze nogal eens gaat verzitten in de douchebak! Zo'n stoeltje aan de muur lijkt me een beetje eng of niet?? Kun je beter zo'n badstoeltje onderin de douchebak zetten en een laagje water in de bak laten lopen...
Dankje voor het reageren! Heb je een pb gestuurd. Z'n zitje aan de muur lijkt me idd ook niet fijn. Jammer genoeg hebben we een huur huis, met nog z'n douche zonder douche. Dus water erin laten wil niet, dan stroomt onze badkamer over,hahaha
ik heb verdere reacties niet gelezen, hier was lange darm met 4 maanden al te groot in bad en spartelde al het water eroverheen Zelf zitten kan hij nog niet helaas tot die tijd doe ik het zo; Nu doucht hij vaak met zijn papa en als dat niet gaat leg ik het waskussen in de douchebak en haal de slang van de standaard af en (zachtjes) sproeien maar!!!! vind ie nog leuk ook, hij ligt me een partij te gillen
wij hebben toen het badje te klein was een grote ronde grijze (niet stinkende, die zwarte van de bouwmarkt stinken namelijk) specikuip gekocht, bij de Welkoop / Boerenbond, kost niet zo veel en je kan er jaren mee voort.
aanvullende info: Als ik klaar ben met Collin wassen, droog ik hem af op ons bed trek luier en kleertjes aan en laat hem in bed of zijn eigen bedje liggen en droog het waskussen af en klaar!
Ik zou het kindje zittend vasthouden in babybadje. Of een badzitje kopen en onder in de douche zetten. Een liggend kind van 9 kilo in zo'n diepe bibabad vasthouden en wassen, terwijl je zelf op je knieen zitten in de douche, lijkt me ook lastig.
Wij hebben een lastige periode gehad toen dochter erg bewegelijk was, maar nog niet kon zitten. Sinds ze kan zitten, zit ze rechtop in haar badje. Ik heb anti slip dingen op de bodem geplakt met zuignappen, bij de action vandaan. Eerst zat ik op de grond ernaast als ze badderde, nu staat het badje bij mn voeten en douche ik terwijl zij in bad zit. Ideaal en gezellig.
Wat ook heel handig is om een wasmand (die waar je je was in mee naar de wasmachine neemt niet die waar je je was verzameld doet) In de douch te zetten, zijn wat groter en er kan een klein laagje water in. Deze zijn wat groteren breder, maar dan wel je kindje er zittend inzetten en gewoon vasthouden. Waarschijnlijk als je je kindje zittend neerzet zal hij ook wel de rand van het bedje beethouden. Nu doe ik dat ook vaak als badje
Van andere dames de tip gekregen om zo'n grote "curver'bak bij de ikea te halen die precies in de douchebak past. Je hebt ze in alle soorten en maten... Werkt perfect én je kunt er ook het badstoeltje in gebruiken..