Ik weet dat een babyshower een verrassing is, maar ik weet wel dat ik er één krijg, alleen niet wanneer en wat we gaan doen enz.! Maar, nu kreeg ik de vraag of ik een lijstje wou maken. Opzich wel praktisch! Zag bij andere soms dat ze 25 spuugdoekjes kregen dus daar ben ik wel voor! Maar, hebben jullie leuke (praktische) ideeen voor kadotjes om te vragen? Ben benieuwd!
Ja wat ik heb meekregen van afgelopen keer is dat me nichtje gebombardeerd is met kleertjes gewoon opschrijven wat je echt kan gebruiken. .. flesjes pampers ofzo. .. gewoon dingen waar je iets aan heb. Switzal verzorgings producten ook lekker kadobon ofzo
Ik heb twee keer geld ingezameld voor de zwangere vriendin en een groot cadeau gekocht. Zij mochten inderdaad zelf aangeven wat ze nog nodig hadden. Zo krijg je iig wel een cadeau wat je nog goed kan gebruiken en dus niet zelf hoeft te kopen. Zou dus gewoon naast kleinere dingen ook wat grote dingen op het lijstje zetten. En dan zet je erachter 'misschien samen kopen?'. Ik heb de ene keer geld voor een speelkleed ingezameld en gekocht en de andere keer een wipper en mobile voor in de box.
Ik heb een lijstje met dingen die ik echt nog nodig heb en dingen die leuk zijn om te geven. Dus bijvoorbeeld een kruik en ledikantlakentjes maar ook kleertjes en een mobile. Ook leuk om te vragen en te krijgen is bijv een gipssetje waar je een hand- en voetafdrukje in kan maken. En luxe baby verzorgingsproducten? Die koop je zelf niet zo snel maar is wel leuk om te geven/krijgen.
Ik heb van mijn vriendinnen 1 groot cadeau gekregen tijdens mijn babyshower. Een new born foto shoot en een waardebon om een afdruk op canvas te laten maken. Vond ik erg leuk, en heeel erg bruikbaar natuurlijk. Ook omdat ik zelf een gat in mijn hand heb qua kleertjes kopen. Dus kleren genoeg hier in de kast
Ik heb een meegroeistoel gekregen zo blij mee!!! Het ligt aan de persoon. Een vriendin van mij wil graag persoonlijke kadotjes. Zo wil iedereen iets anders. XXX