ik ben de laatste dagen zo mega sjaggo pfff ik kan niets verdragen...ik vraag me af of er onder de zwangere dat vaker voorkomt of dat mijn gezin de enige zijn die lijden
ow echt waar meid ... dank je dank je dank je ..echt joh ...een kort lontje ...tegen mun mannetje en kiddies ..terwijl ik juist zou moeten zingen enzo ...ik schaam me diep ..
Ik schaam me ook maar ik kan er niks aan doen. Mijn bui kan zo van het een op het andere moment omslaan. Ik denk dat er ook een groot deel spanning bij zit, tenminste bij mij wel. Je wilt genieten maar bent ook bang.Dus je zit al met gemengde gevoelens. Ik denk dan ook dat als ik eenmaal een goede echo heb gezien dat er dan een groot stuk zorg van mijn schouders valt, zucht
Maak jullie niet druk, dat blijft wel even!! Na de 3 maanden wordt het wel wat minder of gaat het weg.... ik heb er nu nog steeds af en toe last van ! suc 6 groetjes
Nou ik hoop toch wel dat het weg gaat. Ik weet soms bijna zelf niet hoe ik op dingen moet reageren. Tis eruit voordat ik het weet en dan denk ik SORRYYYYYY
Poeh ik heb het vanmiddag nog gehad tegen mijn beste vriend die effe langs kwam. Hij deed iets op de computer wat ik niet zo leuk vond en ik deed daarna zo lullig tegen hem. Bleef tegen hem zeiken waarom hij dat gedaan had en daarna bleef ik echt kortaf. Hij is maar naar huis gegaan Ik schaam me kapot achteraf joh!! Jeetje wat was ik sjaggo zeg pff hihi.
en ik maar denken dat ik de enige "trut " was hahahaha ...en echt ik kan het niet helpen hoe erg ik mijn best ook doe ...en elke keer denk ik ...nou ga ik aardig zijn ..tsjah en dan gaat het toch de mist in ...om de meest lullige dingen
Hehe ik herken het als de beste!!! Vooral de eerste weken was ik soms echt een trut!!! Chagerijnig om niks en mn bui kon zo omslaan!! Nu ben ik juist veel vaker vrolijk en ik kan echt hyper blij zijn haha!!!!
Ik voel het soms aankomen, dan zeg ik tegen mijn man dat ie maar beter even de kamer uit kan gaan. En dan vraagt ie waarom en dan werp ik een vuurspuwende blik op hem en dan weet hij wel genoeg.
hahaha... ik heb dat ook gehad ja in het begin.. nou ja na 12 weken pas want daarvoor was ik stront ziek... mn man kon niks meer goed doen.. ik was gelijk pissed... nu is dat gelukkig over ik ben nog welleens chaggie maar allen als ik me totaal niet lekker voel en overal pijn heb... of als mn man chaggie is wordt ik ook chaggie... gaat wle over...! je komt dnek ik ook nog in een emotionele tijd terecht lol
Ik heb het ook hoor en nu zelfs heel af en toe ook nog. Gelukkig begrijpt mijn vriendje mij nu een heel klein beetje, want eerder ging hij zelf net zo hard terug sjaggieen.. tsja en dan is het hek van de dam he, heb hem zelfs een keer voor van alles en nog wat uitgemaakt achteraf natuurlijk super spijt.... ze zeggen dat het over gaat, maar wanneer!!! Succes ermee!
mijn mannetje zei laat die test maar zitten ik weet zo wel dat je weer zwanger bent en hij had gelijk aan mijn bitchie gedrag kon hij dus opmaken dat ik zwanger was ggrrr hormonen maar het gaat over hoor (al hoe wel )
Asjuh, ten eerste super gefeliciteerd. te gek dat je weer zwanger bent. Ik heb echt met je meegeleefd de vorige ronde. Ik heb nu echt een big smile achter de pc. Wat je vraag betreft: Ik kan echt op de stomste momenten uitvallen tegen iedereen en mijn geduld is echt nihil op dit moment. Ik hoop maar dat het snel over gaat. Succes
Ja hoor hier nog zo 1 ik kan heel weinig hebben schreeuw veel meer en dat doe ik zelden, heb ik bij alle drie de zwangerschappen wel, maar meestal rond de 3e maand verdwijnt dat en kun je ineens alles beter aan, ik hoop dit keer weer. Komt ook denk ik omdat je zo weinig (ik althans) energie en puf heb, dat elk klein dingetje veel te veel wordt. Ik heb het nu bij de derde enigzins onder controle (denk ik ) succes allemaal.
echt chaggie kan ik niet zeggen, af en toe wel een korter lontje dan normaal, bij mijn zoontje werd ik naarmate ik langer zwanger was steeds onredelijker, zijn ouders mochten bijv. pas ons zoontje zien als mijn ouders waren geweest etc. sloeg helemaal nergens op maar ik vond dat toen heel logisch klinken! mijn schatje vond het vreemd genoeg allemaal prima en pas achteraf besefte ik wat ik allemaal gezegd had en vroeg hem waarom hij het allemaal prima had gevonden, hij zei: je had je gezicht eens moeten zien, nee zeggen kwam echt niet in me op!! hihihi, hoezo onredelijk!!