Waarmee pureer jij je babyvoeding, een staafmixer of keukenmachine (food processor)? Welke heb je (merk?) en ben je er tevreden over? En pureert hij klein genoeg voor de eerste happies?
Wij hebben een staafmixer en keukenmachine. Staafmixer nooit gebruikt alleen de keukenmachine. Met keukenmachine kun je beter bepalen hoe fijn je het voedsel wil malen. Onze keukenmachine heeft speciaal klein kommetje als opzetstuk voor babyvoeding, ideaal dus! Zou overigens alleen een keukenmachine aanschaffen als je van koken houdt, want je gebruikt hem maar vrij kort voor babyvoeding.
Ik heb een "gewone" staafmixer, niets mis mee, maar niet goed genoeg voor de eerste hapjes. Daarnaast heb ik een blender, werkt ook aardig, maar je moet wel meer willen maken, anders is het ook niet moes genoeg. Mijn zus heeft een Bamix,zoek maar eens op google, een professionele staafmixer en dat ding is geweldig! Gelukkig woont ze maar een keer oversteken van mij vandaan en ik loop elke pasr dagen met mijn mango,perikken ed naar haar toe om babyfruitjes te maken.
Een blender! Was wel onderdeel van een keukenmachine die ik ook regelmatig gebruik, maar blenders kan je ook gewoon los kopen. Hoeft dan niet zo duur te zijn.
Gewoon de allergoedkoopste staafmixer van de blokker. 9 eurie Pureerd het superglad. Kan je ook prima doseren. Moet het groffer dan hou je hem er gewoon korter in. Zou geen dure dingen, keukenmachines of blenders kopen. Eten hoeft maar een korte tijd helemaal glad te zijn. Daarna volstaat kort pureren of goed prakken met een vork. Hier na 2 maanden het eten gewoon geprakt.
Hier gebruiken we meestal de gewone staafmixer. Alleen als ik grotere porties maak, dan doe ik het in de blender. Alleen die kleine porties willen niet daarin, en het is meer schoonmaakwerk..
Een gewone staafmixer van brauwn. ( geloof dat hij 30 euro was) Maar ik weet zeke rals je er 1 van 10 euro bij blokker/hema/marskramer haalt dat het ook werkt. Zal je misschien 30sec langer moeten pureren, maar net zo goed.
Ik heb een staafmixer van Braun gebruikt.. en was daar toch niet tevreden over.. voor even snel-snel een hapje maken is het prima.. maar ik maakte het in grote aantallen en dan duurt het wel ff. (Tijd die je naar mijn mening met een baby wel beter kan besteden haha). Nu hebben wij een Kenwood foodprocessor en daar ben ik heeeull tevreden mee.. maar misschien beetje dure aankoop voor alleen babyhapjes.. (Ik gebruik hem dan ook dagelijks voor het koken.. heerlijk ding!)
Ik heb een Magimix, maar die zijn wel schandalig duur wij gebruiken hem dus ook niet alleen voor de babyvoeding. Tip: wij kookten ook een keer per week een aantal maaltijden die we pureerden en vervolgens invroren, superhandig en nog nooit een potje olvarit hoeven kopen
Ik twijfel zelf nog wat ik het eerst zal kopen: een magimix of een Kenwood Chef. Welk opzetstuk voor de Magimix gebruik je, en wordt dat fijn genoeg voor de eerste hapjes?
ik had een babycook. Een stomer en miniblendertje. Heb de staafmixer de deur uit, geen magnetron en onze keukenmachine is te groot (philips, wel een super ding) Heb m helaas laten droogkoken maar wil straks weer een nieuwe voor de volgende. Super makkelijk. Als ik grote porties wil maken kan dat in de keukenmachine.
Wij hebben de avent blender/stoommachine. Dus die is ook handig voor straks echt dr eerste fruit EN avondeten.
dat doe ik ook! ik vroeg me al af of ik de enige was... dochter krijgt nu sinds twee dagen hapjes en het gaat prima. ze krijgt vast nog niet veel binnen maar voldoende om te proeven.
We gebruiken het kleinste opzetkommetje in combinatie met het kleinste mes. Gewoon laten draaien door de pulse-knop in te drukken dan is de kans klein dat je het eten tot "snot" draait. Wordt wel fijn genoeg, begreep van consultatiebureau dat het eten ook niet te fijn moet worden gedraaid.
TS, je baby is 2 maanden. Je hoeft hier nog lang niet mee bezig te zijn. Wil je al vroeg starten met bijvoeding?