er is vanaf 18 januari weer babyvoordeel bij de Wibra. Kreeg vandaag een folder met aanbiedingen in de Wibra. Er staan weer leuke en heel goedkope spullen in zoals: spuugdoekjes, slaapzakken, pyama's, slabbetjes en schoentjes (echt leer trouwens). Ga weer plunderen maandag haha!
hoi heb nog geen folder gezien en op internet staat hij ook nog niet wat hebben ze zoal en voor welke prijs?
huh folder? ben ik nou gek of heb ik die nog niet gezien. maar wel gaaf ben dan alleen op vakantie maar zullen ze vast en zeker ook wel een wibra hebben.
ja een extra folder is dat volgens mij. ik had wat gekocht en die deed ze bij de tas. ik zal even wat noemen badstof spuugdoekjes 5 stuks voor 1 euro baby boxpakje (maten 50/62-62/68 voor 3,99 baby jasje maten 50 t/m 62 3,99 baby echte lederen schoenen voor 3,99 slabbetjes per 2 stuks 1,49 baby badjasje maten 62 t/m 86 3,99 rompers korte mouw maten 50 t/m 98 3 stuks voor 2,99 baby slaapzak maten 70-90-110 5,99 baby hoeslaken 1,99 baby dekbedovertrek 2,99 baby pyjama maten 62 t/m 86 1,99 baby sokjes 0-6 maand en 6-12 maand per paar 0,79 baby uni sokjes 0-6 maand en 6-12 maand per 4 paar 1,49 ander baby boxpakje zelfde maten 2,99 baby mutsje 1,49 en opbergdozen vanaf 0,50 cent oke wilde een paar dingen nerzetten dit is alles gelijk haha Ja vond het ook vroeg, maar ach dan weet ik het tenminste op tijd. en jullie ook.
Het badjasje heb ik van de vorige babyvoordeel en ik moet zeggen dat ik er erg blij mee ben. Er zitten drukkertjes op zodat het goed dicht blijft zitten. En Kyra ziet er heel schattig uit als ze het capuchonnetje op heeft. Een aanrader dus.
ja ga ook de badjas halen! elke keer in een winkel wel een badjasje in de hand en elke keer leggen we hem terug maar nu ...ga ik hem gewoon kopen. ja hier ligt ook bijna alles. alleen 2 boxpakjes kun je vanaf maandag goedkoop halen nu betaal je de volle prijs. Heb al sokjes gehaald en een pyjama en schoentjes in 2 maten.
Ligt het nu al in de winkel? Dan wil ik straks even kijken naar de schoentjes...voor die prijs kan ik alle kleurtjes wel kopen
straks maar even een paar wibras bellen kijken waar het al ligt. Ik wil ook graag de leren slofjes hebbben in alle kleuren, ideaal voor als me kleine meid gaat leren lopen
Ben net geweest...en hier lagen de leren slofjes er nog niet. Ze hadden maar 1 doos binnen gekregen en dat kwam maandag in de winkel te liggen.
bij ons lag er al veel in de winkel. ze zei dat het magazijn zo vol was dta ze het er vrijdag al indeden. Vorige keer met de babyvoordeel lag het er hier ook al op zaterdag.
Weten jullie misschien hoe de slofjes vallen? Blijven ze ook goed zitten? Rosalie gaat nu naar 62, maar wil ze pas gebruiken van de lente als ze een maand 5/6 is. Misschien dat iemand een paar zou willen opmeten? dan heb ik een beter beeld dan met de standaard maten.