Ik speel al sims sinds de aller eerste. Maar na een tijdje raak ik verveeld, er zit geen echt heel erg duidelijk doel aan anders dan carrieres en dergelijke. Nou zag ik vd week op youtube een filmpje voorbij komen van een sims 4 challenge. Dit zijn gewoon eigen verzonnen opdrachten met regels. Dus ik denk dat ik binnenkort mn sims avontuur weer ga oppakken en 1 van die challenges ga proberen. Zijn er hier meer die dit doen/gedaan hebben?
Nee, ik ben nog veel te druk om een sims 4 familie met giga stamboom te maken. Steeds nieuwe poppetjes om mee te trouwen en kindjes te krijgen.
Whaha ik ben er eigenlijk ook te druk voor Ben nog life is strange aan t spelen op de ps4. En binnenkort komt er een 'nieuwe' pokemon voor de switch En ik heb natuuurlijk ook nog gewoon werk en een kind Maar het ziet er zo leuk uit!! heb al heel lang geen sims gespeeld
Ik speel t pas sinds net dus ben nog heel druk met alles uitvogelen. Maar zal ook eens zoeken, klinkt wel leuk namelijk. Ik kijk wel eens met dochter filmpjes van iemand die de Sims 4 huizen namaakt met Lego. Dat is dochter nu aan t doen haha.
Normaal ben ik daar niet zo van, maar de laatste tijd verveel ik me wel daarop. Ik heb alle pakketten en vind het leuk om met het laatste pakket nu wel een challenge te doen! is nog lastiger dan ik dacht, maar wel heel leuk! Zal eens kijken of ik de online versie nog kan vinden!
gevonden! deze doe ik momenteel https://orianassimstudio.tumblr.com/post/659170860778815488/rags-to-riches-challenge-live-the-farm-life
Oeeh leuk Ik zie steeds dingen van de not so berry challenge. Die lijkt me ook wel leuk, maar wel meteen een hele lange en pittige