Ze hebben wel regelmatig in die krantjes die bonnen die je uit moet knippen. Maarja wanneer dat weer is, weet ik niet, maar zie ze best vaak. Dat van het verhogen wist ik niet, misschien het (euh hoe noem je dat?) roostertje van het doucheputje eraf halen als je het badje gebruikt, zodat het water sneller weg kan stromen? Moet ook nog mijn man overhalen om dat badje te kopen, ik wil em al heel lang, hij vind het niet nodig, maarja straks 3 kids die schoon en fris moeten zijn, het is gewoon heel erg handig vooral als je de kids in je 1tje doet als hij bijv. moet overwerken. Ik zie dat badje nog wel komen 8) ben wel benieuwd of je er positief over bent, als je hem hebt. Heb em nl. nog nooit in het echt gezien, alleen op foto.
wij hebben hier een speciekuip voor Joey, een van 64 liter. als ik hem tot deh elft vul kan ik hem makkelijk in mijn eentje leeggooien. Al is zo'n douchebak ook wel ideaal!
Haha, wat een overeenkomsten. Mijn man vind hem te klein?!?!, maar heb net afgesproken dat we iig aaanstaande zaterdag even bij de praxis gaan kijken. Dat was wel goed, zei hij. (wetende dat de praxis 10 minuutjes lopen is vanaf waar we wonen anders had hij vast niet gewild, haha). Hij is voor een hoekbad, maar een grotere variant.... dat hoeft voor mij dan weer niet, zoveel ruimte hebben we niet en het is tevens maar tijdelijk. Ja, misschien is dat een idee, van dat roostertje. Ik heb het wel eens geprobeerd hier, toen de boel verstopt zat, maar kreeg hem er niet af. Misschien met grof geweld wel?!
Hoi en voor de jongste zo'n curverbak (ik hoop dat je weet wat ik bedoel?)zo'n vierkante bak?en dan heb je voor de oudste het badje