Dit is een echt oude wieg. Smeedijzer. Door mijn ouders voor ons gebruikt en jaaaaaaren later voor kleindochter. Helemaal opnieuw bekleed maar bekleding kan er zo af. Van binnen mooi met nopjes afgezet. Met een hemeltje. Nooit overgeschilderd, nog echt in puur originele staat. Voor vragen of fotos mail mij. Gaat niet onder de 75 euro weg.
Waarom doe je hem weg is echt zonde hoor.....ik heb mijn kleine ook in een wieg gehad waar me moeder,ik,mijn zusje en nu dan timo in heeft gelegen
Hoi Cynnie, Ja hij is inderdaad wel heel bijzonder hoor.. Maar wij krijgen geen kleine meer en ook in onze familie niet meer ( op de kleinkinderen na dan) Hij staat ook nog bij mijn ouders, dat zie je wel aan de fotos Ze hebben de ruimte nodig ivm verhuizing helaas, ik moet veel dingen weg doen..