Het is nu eenmaal streekgebonden. Zo vind ik bv typische friese namen niet mooi. Maar Baer vind ik ook niet mijn ding.
verschrikkelijk, maar dat is mijn mening,maar als het streek gebonden is en het in die streek normaal is, en veel word gebruikt waarom zou je het dan niet doen ???? dan zou ik me niet tegen laten houden
Ik ken de naam vooral als Bèr.. Ben ook Limburgse, maar vind dergelijke namen echt té. Namen die ik wel leuk vind bij Huub: Gé, Twan Tren Puk Joep Guus
Niet mijn smaak maar dat is Huub ook niet.. Als het in Limburg een gangbare naam is zou je het wel kunnen doen.
Sorry, maar vind de naam echt niet mooi. Denk ook dat buiten Limburg dan niemand weet hoe je het uitspreekt. Maar als het voor jullie de naam is, gewoon doen.
Bèr komt ook van Hubertus toch? Weinig origineel dan.. En ik denk dat geen enkele niet-Limburger de naam goed uit kan spreken..
Tnx meiden voor de reacties. Je spreekt t idd uit als Bèr. Ik snap heel goed dat t een totaal niet alledaagse naam is maar vind m zelf gewoon erg leuk. Maar begin nu toch te twijfelen. Vind een jongensnaam gewoon erg moeilijk....
Maar als jullie hem erg leuk vinden, dan is er toch geen probleem? Ik zou me er persoonlijk niet zo druk om maken wat anderen er van dachten als het voor ons echt dè naam zou zijn. Mijn smaak is het niet, maar ik vind het wel leuk dat het niet zo'n standaard naam is!
Ik vind hem 'kei' leuk maar ken ook verschillende mensen die zo heten. Tsja het is geen Sem of Milan-naam dus logisch dat niet iedereen deze naam leuk vind. Als jij er maar 100% achter staat. Het is iig geen zgn pestnaam
Buiten of ik het wel of geen leuke naam vind.. zodra je buiten Limburg komt (en wie weet is jullie kind wel iemand die niet perse in een provincie hoeft te blijven) zal het merendeel de naam uitspreken als Baar. Tsja. wil je dat je kind "aandoen"? Dat gezegd hebbende... het is compleet jullie keuze en wat doet het er toe hoe veel mensen de naam niet leuk vinden? Jullie kind, jullie naam, jullie keuze. Toch?
Ik ben zelf Limburgse maar ik vind hem ook vreselijk maar goed dat vind ik van huub ook. Ik zou mijn kind ook nooit zo noemen maar Als jullie het echt mooi vinden, dan zeg ik .... naar niemand anders luisteren en gewoon doen
Dit idd. Ik zou zelf kiezen voor een andere schrijfwijze, zodat hij buiten Limburg niet wordt aangesproken als Baar. En het is niet mijn smaak, maar dat is natuurlijk helemaal aan jullie!
Ik ben ook uit Limburg en vind de naam ook niks..totaal niet van deze tijd! Maar ieder natuurlijk zijn ding,zelf zou ik ook nooit van Huub gaan...dat zijn namen van 50 jaar geleden.