Is dit dan een christelijk forum waar we volledig aan de christelijke normen en waarden moeten voldoen? En alles volgens de regels van het christendom? Want dan zit ik hier dus blijkbaar verkeerd. Ik vind het heel normaal om rekening met elkaar te houden hoor maar ik vind dit nu wel ernstig gezeur worden.. Het moet toch ook wel een beetje van twee kanten komen, er zitten hier namelijk ook een hoop meiden die niets met het geloof hebben en deze associatie absoluut niet hebben. Dus misschien kunnen de mensen die zich dan storen aan het onschuldige woordje "gadverdamme" daar dan rekening mee houden? Dat bepaalde andere woorden niet goedgekeurd worden snap ik hoor, maar gadverdamme niet accepteren dat gaat mij wel heel ver..
Jeetje wat smerig!!! Gadverdegadver.....zou er idd ff mee terug gaan hoor. Enne, wat is er idd mis met de titel van dit topic? Mijn mening, er wordt soms enorm gezeurd om dingen zeg! Komop wat denk je nou, dat TS dit doet om mensen die geloven te pesten ofzo? Echt waar maken mensen zich druk om! Valt me wel op, er mag niet over geloof en politiek gepraat worden hier, maar er mag wel steeds gezeikt worden over woorden die gebruikt worden of titels die verkeerd zijn. Terwijl er niks grofs gezegd wordt ofzo.... Ga je toch eens ergens anders druk om lopen maken! ZO en nu weer on-topic
Wacht ff hoor..... ik bedoelde niet dat ik me er aan stoor. Ik DENK dat degene die zich hieraan stoort dit om geloofsovertuiging doet. Ik WEET het niet zeker...... Sorry als ik nu een discussie veroorzaak... was niet mijn bedoeling. Er wordt hier inderdaad vaak om niks gezeurd.
Haha gatverdamme wat smerig! Ik zou ook echt over mijn nek gaan. O en over de titel, wat een onzin zeg! Je bent echt een beetje simpel als je hierover valt.
Het is niet mijn bedoeling om andere met de "titel" te pesten of zo hoor. Maar het is gewoon gadverdamme. Maar goed.... Ben net terug geweest met de heerlijke vliegen bolussen over datum. Heb netjes mijn geld terug gekregen...jippie. Wel meteen verteld dat ik wel vaker producten tegen kom die over datum zijn, maar dat dit wel echt het toppunt is. Er zal maar iemand van eten die een slechtere weerstand heeft, die kan er echt hartstikke ziek van worden. Ze gaven de hulpkrachten de schuld! Die letten daar niet zo nauw op zeggen ze. Ga zo een klacht indienen via hun website. Je had haar gezicht moeten zien doen ze die vliegen er op zag zitten. Ze ging lichtelijk over haar nek...
Wat is er mis met Gadverdamme. Overdrijven is ook een kunst zeg. Nog even en we kunnen beter helemaal geen topics meer aanmaken, want of de woordkeuze is niet goed of de onderwerpen te schokkend. @ts, nou mooi dat je je geld terug kreegt. Vind het overigens wel makkelijk van de verkoopster om de hulpkrachten de schuld te gevenIk zou ook nog een klacht indienen.
Jakkie dat is echt vies! Mooi dat je je geld terug kreeg van de winkel! Overigens denk ik dat het wel mee valt als iemand het met een slechte weerstand het wel op zou eten. Het is geen zuivel,vlees of vis, maar een broodproduct (en de vliegen vliegen wel weg als je het open maakt!).
Ik wil eigenlijk wel van Fairy11 weten WAAROM ze zich aan de topictitel stoort? Als je het verandert wilt hebben, of je ergert je ergens aan, geef dan alsjeblieft ook aan WAAROM. Dat lijkt me in dezen wel belangrijk. Nu ontstaat er dus weer een discussie. En ik geloof ook, maar ik stoor me absoluut niet aan het woordje "gatverdamme". Ik gebruik dat zelf ook vaak genoeg. Ontopic: getsiederrie, (gatverdamme ) wat goor. Ik kan dan ook spontaan over mijn nek gaan als ik zoiets zie. Goed dat je je geld hebt teruggekregen. Heb je nog in het schap gekeken of er meer van die bolussen lagen met vliegen erop?
Heb nog wel even gekeken naar de andere inderdaad. Ook vliegjes erop en over datum.... Heb net een melding gedaan bij hun klantenservice. Ben benieuwd naar hun reactie.
Ik snap het ook niet helemaal Godsamme. Wat die winkel betreft,,ik zou echt contact opnemen met keuringsdienst van waren of hoe het ook mag heten. Brrr...Ga hier over mijn nek.
Huh? Ik snap niet wat er mis is met het woord.. Njaa laat maar Anyways, wel goed dat je jouw geld hebt teruggeven, beetje vreemd dat ze het aan de hulpjes wijten:S.. Het is toch hún supermarkt dus moeten hún dus ook dat soort dingen nacontroleren?
He, bah! Dat lijkt me ook echt vies! Overigens zal er aan bolussen die over datum zijn niets gevaarlijks zijn, ze zijn alleen droog want het is van bijna hetzelfde deeg gemaakt als witte puntjes. De vliegjes hebben er waarschijnlijk al op gezeten tijdens het inpakken dus als ik die supermarkt was zou ik de bakkerij een standje geven... ( Hier een bakkersvrouw ) En over de titel; Gadverdamme is een verbastering van het gvd woord, dus voor Christenen, waaronder ikzelf, een woord wat steekt in je hart als je het zo ineens ziet staan. Zeker als het dan een situatie is waarbij "He bah" of "Jakkes" voldoende zou zijn.
Wat slordig zeg! Je zou toch zeggen dat het niet zoveel moeite is om iedere dag even de oude data eruit te halen! Gelukkig heb je netjes je geld teruggekregen en ik zou inderdaad zeker een klacht bij het hoofdkantoor o.i.d. indienen.. Als ze weten dat de hulpkrachten wat makkelijk zijn wat dat betreft, moeten ze die maar beter in de gaten houden. Over de titel: Ik kan me er ook wel eens aan storen aan het taalgebruik van meiden hier op het forum. En dat gaat in dit geval buiten geloofskwesties om, ik vind het gewoon niet nodig..
Nou je kan maar weer iets te zeuren hebben he?! Als alle mensen het topic waarvan de naam je niet aanstaat gewoon overslaan?! Gezeur zeg... Verder zou ik terug gaan.... GADVERDAMME
Bah! Goed dat je bent teruggegaan! Das echt vies! Maar wel zielig dat ze dan vulhulpen de schuld gaan geven zeg! Lekker makkelijk! En wat betreft de titel... Weer lekker overdreven allemaal zeg! Ga je druk maken om dingen die er echt toe doen! En als dit echt zo slecht is om te zeggen dan komt het nog altijd in hun boekje dus daar moet je je dan als Christen niet druk om maken toch?! Niet jouw probleem denk ik dan. No hard feelings verders...
Inderdaad, zoals eerder is gemeld. Ik associeer dit woord met mijn Protestantse geloof. Nou ben ik zeer vrij in mijn geloof maar dit soort taal kan en wil ik niet lezen. En al helemaal niet door deze geweldig leuke meiden. Het eerdere topic waarvan de naam is veranderd heette "verdomme" dit betekent in mijn ogen hetzelfde als "gatverdamme" kortom God verdoe mij. Ik vind dat echt heel erg storend. Aangezien we het niet over religie mogen hebben op dit forum kan ik er helaas ook geen topic over openen. Maar ik vind dat we respect moeten hebben naar elkaar toe, en ik weet dat er meer meiden op dit forum zijn die zich aan zulke taal ergeren. Ik hoop op jullie begrip en niet zomaar iets roepen om een gelovig persoon een hak te zetten. Want dit topic gaat dan nergens meer over. De bolus was niet te eten doordat er vliegen op zaten, dat is gewoon heeeel erg smerig en vies! Ik hoop dat TS eens een echte Bolus mag proeven bij de Zeeuwse bakker weg.
Denk dat we allemaal wel begrip hebben voor elkaar hoor. En gadverdamme zal TS ook echt niet hebben gekozen met de bedoeling om de gelovigen te kwetsen. Als ik een bolus zie met vliegen erop zal gadverdamme ook het eerste zijn wat er in mij opkomt. Dat je valt over een topic die verdomme heet, kan ik me dan indenken.
Voor de 1 zijn het 2 heel verschillende woorden, voor mij 2 woorden met dezelfde betekenis. Ik heb mijn uitleg gegeven en wil het hier bij laten, anders wordt dit topic gesloten en dat zou niet eerlijk zijn ten opzichte van TS