gisterenavond voor het eerst aangezet en vandaag staat ie ook gewoon aan hoor! Tis echt heeeel koud brrrrr
Vanochtend voor de 1ste keer. Dochter was helemaal aan het rillen (ondanks dikke trui,sokken enzovoort) en ik had het ook ijskoud met mijn dikke vest. Het was ook 16,5 in huis (lang geleden)..
Ik heb 'm rond zeven uur aangezet op 20 graden. Was echt heel koud hier, 16,5 graden. Dan maar een beetje extra stoken, ga niet in de kou zitten in m'n eigen huis
Nou de verwarming staat hier ook aan hoor . Was 17,5 graad en de kinderen hadden het koud. En ik ook . Staat nu op 19 graden, vind dat voorlopig warm genoeg.
Hier is het echt koud, nu 15-16 graden binnen en krijg het niet warmer. Wel een beetje eigen schuld, deze zomer de verwarming weggehaald om te vervangen voor een pelletkachel. Uiteindelijk geen pelletkachel gekocht omdat we plots ons huis hebben verkocht. Nu nog een maand tot we verhuizen en verwarmen met een kleine elektrisch verwarming, wat niet goed lukt.
Hier viel gisteren de eerste sneeuw, dus verwarming moet echt wel aan en de kinderen hadden vanmorgen handschoenen aan, sjaal om en muts op. Belooft wat voor de winter!
Alleen 's avonds gaat het een graadje hoger. Het blijft hier overdag zo'n 18-19 graden in de kamer dus dat is nog goed te doen.
Ik denk dat je de enige bent, haha. Tenminste... Het is dan wel heerlijk qua temperatuur, maar ik heb ook al een paar keer moeten krabben s ochtends. Er zijn best al wat koude avonden/nachten geweest. En afgezien daarvan is het op het moment ook erg vochtig. Alleen daar stoken we af en toe al voor. Hoge luchtvochtigheid is ook niet gezond.
Onlangs onze thermostaat vervangen (we hadden een ouderwets draaischijfje, nu digitale) en de thermostaat geeft aan dat het nog steeds 21,5 graad is binnen, terwijl de temperatuur is ingesteld op 19.
Heb alleen begin oktober even de kachel aan gehad. Het is gewoon hier zonder kachel warm zat. Vind wel uitzonderlijk voor bijna midden november
Ik was er al bang voor, ik schreef eerder al dat als eenmaal de verwarming aan gaat, ik het snel koud krijg en hij dus telkens weer aan gaat. En dat is dus ook zo, hij gaat elke avond toch even aan.
Ik heb in oktober 2 jaar de verwarming aan gehad en deze maand nu 4 keer aangehad. De rest in het gewoon 20,5 binnen dan ga ik niet stoken.